• برای عملکرد مناسب خودرو و موتور، نگهداری و سرویس قطعات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است . برخلاف اکثر قطعات اساسی مانند: لاستیک ها، گیربکس، و ... حتماً نام فیلتر سوخت را نشنیده اید ! و فکر می کنید تعمیر و نگهداری آن در اولویت های نگهداری از خودرو نیست !
  • تیم فرمول یک ردبول رکورد تعویض لاستیک در جاذبه صفر را زد. این تیم در هواپیمای Ilyushin ll-76 MDK روسیه که برای آموزش فضانوردان استفاده می شود توانست رکورد تعویض تایر در خلاء را بزند.
  • برای عملکرد بهتر و بیشتر خودرو خود توصیه ما این است که تمام تایرهای خود را تعویض کنید. اگر شما مجبور بودید به جای 4 حلقه تایر تنها 2 حلقه تایر جدید تهیه کنید،ابتدا قبل از هر چیز به سایز و نوع تایر خود توجه کنید که مشابه تایر‌های قبلی باشد.

تایر همه زمین ها و جاده ها ( All-Terrain ) چیست ؟


یکی از اجزای اساسی هر خودروی آفرودی لاستیک است. آنها اتصال نهایی بین راننده و زمین هستند و باید در برابر سخت ترین شرایط مقاوم باشند . اینکه شما چه نوع تایری را روی خودرو آفرود خود قرار می دهید بستگی به نحوه استفاده شما از آن خودرو دارد .

دریافت حواله تایرهای سنگین و نیمه سنگین ( به روز شده )


در اردیبهشت ماه سال جاری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام کرد به دلیل شیوع و همه گیری بیماری کرونا جهت جلوگیری از ازدحام جمعیت و حفظ سلامت و ایمنی ، از این پس رانندگان و مالکان خودروهای سنگین و نیمه سنگین از مراجعه حضوری اجتناب کرده ...

شرکت جی تی یک میلیون ماسک و مبلغی جهت حمایت و مبارزه با کووید-19 در نظر گرفت


شرکت تولید کننده تایر جی تی در سنگاپور برای حمایت از جامعه جهانی در مبارزه با بیماری همه گیر Covid-19 به پویشی به نام Maskforce پیوست .

عرضه تایر های جدید ایرانی برای خودروهای شاسی بلند ( SUV )


خودروهای شاسی بلند ( SUV ) با توجه به وزن سنگینی که دارند باید از تایرهایی با ابعاد بزرگتر و وزن بالاتر استفاده کنند . این تایرها به دلیل وزن بالای خودرو ، باید از کیفیت مطلوبی برخوردار باشند.

برای خرید لاستیک با نرخ مصوب دولتی دیگر نیاز نیست به مراکز توزیع بروید!


دیگر نیاز نیست برای خرید لاستیک دولتی با در دست داشتن مدارک و اسناد زیاد به مراکز توزیع رفته و برای دریافت لاستیک خریداری شده مدت زیادی منتظر دریافت آن باشید.شرکت هایپرتایر این امکان را برای شما فراهم کرده تا با صرفه جویی در وقت خرید راحتی داشته باشید.

شرکت های بزرگ به بارز اطمینان می کنند


بارز موفق به اخذ گریدB در پنل تامین کنندگان جهانی (ASES ) شد

آزمون های ترمز گیری تایر بارز


آزمون ترمزگیری و ارزیابی تایر بارز بر روی سطوح های مختلف را مطالعه کنید

معرفی مسیرهای آزمون تایر بارز


آزمون تایر بارز در شرایط های مختلف خودرو

معرفی میدان آزمون تایر بارز


بارز به عنوان اولین سازنده میدان آزمون خودرویی در کشور به وسعت 240هکتار می باشد

امکانات و تجهیزات میدان آزمون بارز


امکانات میدان آزمون بارز را بیشتر بدانید

تاریخچه فناوری در بارز


 دو برابرکردن ظرفیت تولید خط تایرهای رادیال باری، اتوبوسی تمام سیمی و رسانیدن آن به ظرفیت 360 هزار حلقه در سال توسط شرکت بارز

معرفی برند دنا تایر


شرکت تولیدی لاستیک دنا در سال 1353 با مشارکت بریجستون ژاپن و با نام بریجستون ایران تاسیس شد

معرفی لاستیک Premium Drive p648 بارز


Premium Drive یکی از جدیدترین سری محصولات لاستیک بارز می باشد که با طرح گل P648 نامگذاری شده است برای اطلاعات بیشتر مطالعه بفرمایید

کانتیننتال و چراغ برق های هوشمند


مسلما نام شهرهوشمند را شنیده اید. این شهر بر پایه ی اینترنت اشیا یا همان"IOT " ساخته میشود. شهرهوشمند مکانیزمی عجیب و غریب دارد و ویژگی های خاص خود را دارا می باشد

معرفی طرح گلهای لاستیک بارز


معرفی طرح گل های لاستیک بارز را مشاهده فرمایید

بررسی طرح آج های اپتیمو هانکوک


دراین مقاله می خواهیم به تنوع گل اپتیمو در این برند بپردازیم و ویژگی هر یک را با هم بررسی کنیم

آیفلکس (iFLEX)


هانکوک نیز اقدام به طراحی لاستیک بدون بادی به نام "IFlex" کرده است. آیفلکس تایرهای غیر پنوماتیکی (بدون فشار هوا) هستند.

لاستیک های NPT (بدون باد)


"Non- Pneumatic tires" یا همان لاستیک های "NPT" لاستیک هایی هستند که هیچ فشار هوایی در آنها وجود ندارد.

پلاس سایزینگ!


همه رانندگان و طرفداران ماشین میدانند که بزرگ کردن سایز لاستیک کاری بسیار محبوب و پرطرفدار است. اما اینکه چقدر افزایش سایز باید داشته باشیم بسیار مهم است. به این کار اصطلاحا پلاس سایز کردن میگویند.

خرید لاستیک آسان است


خرید لاستیک کارسختی نیست. کافیست فقط آنها را بشناسید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. با انتخاب صحیح لاستیک امنیت خود و سرنشینان را تضمین میکنید.

به این مشکلات توجه کنیم!


به مواردی که جهت نگهداری لاستیک اعلام شده توجه کنید

مقایسه 0