درباره مافروشگاه اینترنتی لاستیک هایپر تایر

فروشگاه آنلاین لاستیک به همراه خدمات نصب در محل

هایپر تایر  در سال 1395 با ایده ای خلاقانه  برای ارائه خدماتی متفاوت در عرصه فروش اینترنتی لاستیک در انواع برند های ایرانی و خارجی بوجود آمد. علاوه بر امکان مقایسه لاستیک با در نظر گرفتن شاخص های فنی و ظاهری ، ویژگی متمایز این مجموعه ارایه خدماتی نوین در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است .

به کمک هایپر تایر زمان طلایی خود را به روش های سنتی هدر نمی دهید، با هایپر تایر می توانید بدون اتلاف وقت و با آسودگی از خرید آنلاین خود لذت برده، تایرهای خریداری شده را سریع تحویل بگیرید و برای اولین بار در ایران از خدمات نصب تایر خریداری شده در محل دلخواه خود بهره مند شوید.

دسترسی مجموعه هایپرتایر به منابع تامین کالا از انواع تولیدات داخلی و برند های معتبر بین المللی این امکان را فراهم نموده است تا همواره  جدیدترین تولیدات با بهترین کیفیت و قیمت های رقابتی در دسترس مشتریان قرار گیرد.

یکی از موارد موثر بر کیفیت تایر شرایط انبارداری آن است، هایپر تایر با ایجاد مجموعه انبار های مدرن  بهترین شرایط نگهداری تایر را فراهم نموده  که نقش به سزایی در تضمین کیفیت محصول ارائه شده  دارد.

هایپر تایر برند فروش اینترنتی لاستیک شرکت چیکانیک تجارت (سهامی خاص) است .

در این وب سایت با تکیه بر کاملترین بانک اطلاعاتی خودرو کشور برای انتخاب لاستیک مورد نظر خود به اطلاعات فنی و پیچیده نیاز ندارید ، بلکه فقط کافیست اسم خودرو خود را بدانید، آنگاه تنها با چند کلیک قادر خواهید بود تایر مورد نظر خود را بیابید.

در سال 1396، نسل دوم خودرو های خدماتی "نصب و بالانس سیار لاستیک در محل" وارد چرخه فعالیت ناوگان هایپر تایر شد. از ویژگی های بارز این خودرو ها می توان به چابکی بیشتر و استفاده از ابزار بروز و کارآمد  برای ارائه خدمات هر چه سریع تر و با کیفیت تر از قبل به مشتریان عزیز اشاره نمود.

به لطف اطمینان شما همراهان گرامی تیم هایپر تایر همواره در صدد ارتقاء سطح کیفی خدمات و نوآوری به منظور پاسخگویی  درخور شأن مشتری ایرانی است.

 

هایپر تایر اندیشه ای متفاوت، خدمتی متمایز

مقایسه 0