نحوه دریافت کالاهایپرتایر مفتخر است که با امکانات و تیم توانمند خود در سریعترین زمان و با بهترین کیفیت، لاستیک خریداری شده شما را در محل تحویل دهد.

1. ارسال به مناطق 22 گانه تهران:

ارسال توسط هایپرتایر:

در بازه زمانی 9 الی 18 با توجه به جدول زمان بندی و بازه ی انتخابی شما در سبد خرید تایر را در آدرس اعلام شده دریافت می نمایید.

در صورت ثبت سفارش ، هزینه ارسال یک حلقه در حوزه مناطق 22 گانه تهران، مبلغ 100 هزار تومان می باشد و باید به ازای هر حلقه تایر اضافه مبلغ 25 هزار تومان پرداخت شود. 

به نکات زیر توجه داشته باشید :

  • در صورت انصراف از خرید و عدم حضور در ساعت و یا آدرس موردنظر جهت نصب لاستیک خریداری شده ، مبلغ 300 هزار تومان بابت هزینه کنسلی از وجه عودتی به شما کسر خواهد شد .

2. ارسال به شهرستان:

ارسال توسط پست:

با انتخاب گزینه ارسال با پست می توانید، تایرهای خود را درب منزل تحویل بگیرید. هزینه ی ارسال از طریق پست بابت خرید هر حلقه لاستیک مبلغ 150 هزار تومان خواهد بود. این مبلغ برای همه ی شهرها در سراسر ایران یکسان است.

  • به این نکته توجه داشته باشید، تاریخی که در هنگام ثبت سفارش انتخاب می کنید، تاریخ تحویل لاستیک خریداری شده شما به پست است و از آن تاریخ به مدت 1 تا 3 روز کاری زمان می برد تا بسته به دست شما برسد.

ارسال توسط باربری ها:

لاستیک ها از طریق باربری ارسال خواهند شد که هزینه ی حمل از انبار هایپرتایر در تهران تا باربری شهر تهران، به ازای یک حلقه لاستیک مبلغ 100 هزار تومان و در ازای هر حلقه اضافی مبلغ 25 هزار تومان دریافت و این مبلغ به عهده خریدار است و در هنگام ثبت سفارش تایر این مبلغ محاسبه و باید به همراه مبلغ تایر به صورت آنلاین پرداخت شود. هزینه ارسال از باربری شهر تهران تا باربری شهر مقصد و نیز هرگونه هزینه مورد ادعای باربری در مقصد از جمله تخلیه و انبارداری بر عهده خریدار خواهد بود که به صورت پس کرایه از خریدار دریافت می گردد.

به این نکات توجه داشته باشید :

  •  هزینه دریافتی برای ارسال تایر به شهرستان از طریق باربری صرفا شامل کرایه درون شهری از انبار هایپرتایر تا باربری شهر تهران می باشد و هزینه ارسال از باربری شهر تهران تا باربری شهر مقصد و نیز هرگونه هزینه مورد ادعای باربری در مقصد از جمله تخلیه و انبارداری بر عهده خریدار خواهد بود. در موارد ارسال از طریق پست هزینه دریافتی شامل تحویل تا محل مشتری است.
  • تاریخ انتخابی توسط شما در زمان ثبت سفارش به منزله ی تاریخ تحویل لاستیک خریداری شده ی شما به باربری است و از آن تاریخ حدوداً یک هفته زمان می برد تا بسته به باربری شهر موردنظر شما ارسال گردد.

  •  در صورت نبودن باربری در شهر مورد نظر، تایرها به نزدیک ترین شهر ممکن ارسال خواهند شد.
  •  خریدارانی که تمایل به ارسال تایرها با باربری خاصی را دارند ، می توانند نام و آدرس باربری موردنظر در شهر تهران را در بخش آدرس ذکر نمایند ، تا لاستیک ها با هزینه ی اعلام شده (در سطر اول) به باربری مذکور تحویل داده شوند.
مقایسه 0