درصورت داشتن هرگونه سوالی که در بخش پرسش های متداول آن را یافت نکردید، با همکاران ما در هایپر تایر از طریق فرم ارتباطی با همکاران ما در تماس باشید.
 • آیا لاستیک ارسالی از لاستیک های جدید تولید شده تامین و ارسال می‌شود؟

  هایپر تایر با دسترسی به بهترین های بازار و با توجه به توان خود، جدید ترین محصولات را برای مشتریان خود ارسال می کند. تاریخ تولید لاستیک در صفحه محصول اعلام شده است. پس از دریافت تایر به تاریخ ساخت لاستیک که بر روی دیواره آن درج شده دقت نمایید.

 • تایر ها شامل گارانتی می شوند؟

  بله، در ابتدا اگر لفاف لاستیک را باز نکرده باشید و لاستیک را روی رینگ سوار نکرده باشید تا 7 روز امکان عودت تایر های خریداری شده به هایپر تایر وجود دارد. اما اگر پس از باز کردن تایر و یا استفاده از آن متوجه ایرادی در تایر شدید گارانتی از طرف شرکت تولید کننده در تایر های ایرانی و شرکت وارد کننده در تایر های خارجی به شما ارائه می شود. در اطلاعات تمامی محصولات مدت گارانتی آن ها ذکر شده است. (به این نکته توجه داشته باشید که گارانتی از زمان تولید تایر محاسبه می گردد، نه زمان خرید شما.) همچنین در خصوص لاستیک های با نصب الزامی گارانتی فقط از طرف شرکت تولید کننده و با وارد کننده می باشد و امکان عودت لاستیک به مجموعه هایپر تایر وجود ندارد.

 • دریافت کد ملی در حین ثبت نام به چه منظور است؟

  با توجه به سیاست های اقتصادی گمرکی جدید تدوین شده از طرف مراجع ذیصلاح در جهت مبارزه با قاچاق کالا، شرکت های قانونی فروشنده کالا موظف به ارائه اطلاعات خریداران خود هستند، تا مورد ظن فروش کالای قاچاق قرار نگیرند و همچنین به دلیل ثبت تایر در سامانه جامع تجارت، و جهت حمایت از مصرف کننده واقعی این روش برای بررسی گردش قانونی کار الزامی می باشد. با توجه به این که هایپر تایر برند زیر مجموعه شرکت چیکانیک تجارت (سهامی خاص) است ملزم به رعایت موارد قانونی اعلام شده می باشد.

 • ارسال به شهرستان چگونه است؟

  لاستیک ها از طریق پست و باربری برای شهرستان ارسال خواهند شد؛ هزینه ی باربری از انبار هایپرتایر در تهران تا باربری شهر مقصد، هر حلقه لاستیک مبلغ 80 هزار تومان خواهد بود که به عهده ی خریدار است و در هنگام ثبت سفارش تایر این مبلغ محاسبه و باید به همراه مبلغ تایر به صورت آنلاین پرداخت شود. هزینه ی ارسال از طریق پست بابت خرید هر حلقه لاستیک مبلغ 100 هزار تومان خواهد بود و این مبلغ برای همه ی شهرها در سراسر ایران یکسان است. توجه داشته باشید: هزینه دریافتی برای ارسال تایر به شهرستان از طریق باربری شامل کرایه درون شهری تهران و ارسال تا مقصد در محل باربری است و هرگونه هزینه مورد ادعای باربری در مقصد از جمله تخلیه و انبارداری بر عهده خریدار خواهد بود. در موارد ارسال از طریق پست هزینه دریافتی شامل تحویل تا محل مشتری است.

 • آیا امکان پرداخت درب منزل وجود دارد؟

  پرداخت در محل مختص خریداران ساکن تهران می باشد که خدمات نصب ندارند و فقط لاستیک ها برایشان ارسال می شود، آنها می توانند از طریق دستگاه پوز همکاران ما در بخش توزیع و تحویل فاکتور خود را پرداخت نمایند.

 • سایز مورد نظر من در سایت موجود نیست؟

  با توجه به تنوع بسیار زیاد خودرو ها و سایز تایر مربوط به آن امکان موجود بودن همه سایز ها و برند ها در هیچ مجموعه ای وجود ندارد.

 • آیا خدمات نصب سیار شامل حومه تهران نیز خواهد بود ؟

  در فاز اول هایپر تایر خدمات نصب سیار خود را تنها در مناطق ۲۲ گانه تهران راه اندازی نموده است. اما در فازهای بعدی دایره این خدمات گسترده خواهد شد و بعد از حومه تهران ،‌سایر مناطق ایران نیز تحت پوشش قرار خواهد گرفت.

 • آیا در شهرستان ها هم واحد نصب دارید؟

  در حال حاضر برنامه ریزی برای راه اندازی شعبات مختلف صورت گرفته است و نمایندگی سایر استانها در آینده ای نه چندان دور راه اندازی خواهد شد.

مقایسه 0