ساخت موتور با گلگیر فولکس واگن بیتل
فولکس واگن بیتل

استودیوی aldekas مستقر در مکزیک یک موتور جالب را با استفاده از خودروی محبوب فولکس واگن بیتل ساخته است . نام این موتور bugkart wasowski  می باشد ، که برای ساخت آن از گلگیرهای مدل تیپ 1 این خودرو استفاده شده است . ظاهر سبز زیتونی bugkart و استفاده از گلگیرها و چراغهای جلو فولکس واگن بیتل آن را تبدیل به این موتور چهار چرخ جالب و زیبا کرده است . قاب قرمز رنگی که با گلگیر در تضاد است ، جذابیت خاصی را به آن اضافه کرده و همچنین فرمان بلند و آینه های کرومی اصلی که به ظاهر کلاسیک آن افزوده است.

به طور کلی طراحی bugkart wasowski ادای احترامی است به فولکس واگن بیتل تیپ 1 یا باگ ، که از زمان تولید آن تاکنون ظاهری نمادین پیدا کرده است . بیتل غیرنظامی در دهه 1930 طراحی شد و در اواخر دهه 1940 به دلیل جنگ جهانی دوم شرکت فولکس واگن شروع به تولید تعداد قابل توجهی از آن کرد. مدل های جدیدی از فولکس واگن نیز طراحی و تولید شد که در سه مورد از آنها ، تغییر و جا به جایی موتور به چشم می خورد .

برای دریافت اطلاعات بیشتر و جالب درباره فولکس واگن بیتل این خودروی دوست داشتنی اینجا کلیک کنید.


در هنگام ثبت نظر به موارد ذیل دقت فرمایید

از زبان فارسی برای کامنت گذاری استفاده نمایید.

استفاده از کاراکتر های خاص و اموجی در ثبت نظر قابل قبول نمی باشد.

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.

مقایسه 0