بهترین لاستیک برای آزرا
آزرا، به عنوان مدلی که نشان «هیوندای» را با خود دارد، خودروی خوبی است. در زمینه تجربه رانندگی، آزرا دارای یک رانندگی منطقی به صورت نرم و کنترل‌ شده است. آزرا یک خودروی راحت، خوش‌ قیافه و مجهز است و می‌تواند یک گزینه قابل‌ پیش‌بینی برای کسانی باشد که بیشتر از آن که به ویژگی درگیر کننده بودن رانندگی در خودرویشان اهمیت بدهند، راحتی و سکوت در هنگام رانندگی برایشان اولویت دارد. این نسخه فول آپشن گفتنی‌های بسیار دارد و با توجه به قیمت خوب خود در مقابل رقیایی چون تویوتا آوالون و نیسان ماکسیما قرار می‌گیرد که با توجه به قیمت از آنها مناسب تر است. در نهایت هیوندای سعی کرده است تا راحتی و نرمی را در کنار قابلیت‌های اسپرت و موتور قوی در اختیار مصرف کننده بگذارد و بازار را از دست رقبای سنتی خود دربیاورد.

لاستیک استاندارد این خودرو در ایران سایز 235/55/17 و  245/45/18 و 245/40/19 در نظر گرفته شده که با توجه به آپشن های مختلف سال ساخت با توجه به رینگ متفاوت می باشد، امکان انتخاب و جایگزینی سایز های پهن تر نیز وجود دارد ولی  انجام این کار خیلی مرسوم نمی باشد. با توجه به تنوع گسترده در سایز این خودرو ممکن نبودن جایگزینی بین سایزهای مختلف توصیه می شود قبل از اقدام به خرید حتما سایزخودرو خود را بررسی نمایید.


در هنگام ثبت نظر به موارد ذیل دقت فرمایید

از زبان فارسی برای کامنت گذاری استفاده نمایید.

استفاده از کاراکتر های خاص و اموجی در ثبت نظر قابل قبول نمی باشد.

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.

مقایسه 0