تاریخچه لاستیک(تایر) نکسن
 

شرکت نکسن از سال 1942 فعالیت خود را آغاز نمود. در ابتدا این شرکت با نام هیونگ ای شروع به کار کرد. نکسن مفتخر است که توانسته به مدت 71 سال به صنعت تولید لاستیک (تایر) خدمت کند. نکسن به عنوان اولین شرکت کره ای تولید لاستیک (تایر) در سال 1956 به رسمیت شناخته شد.

در سال 1985 این شرکت فعالیت رسمی خود را در یانگسن کره با هدف تولید لاستیک (تایر) رادیال آغاز نمود. 6 سال بعد، این شرکت به دو شرکت دیگر به نامهای "Rubber و OHTSU" در ژاپن پیوست. این شرکت در راستای تلاش برای بهبود کیفیت و حفظ برتری در سال 2000 نام اولیه ی خود را به نکسن تغیر داد. اسم نکسن ترکیبی از دو کلمه ی next (بعد) و century (قرن و سده) میباشد. این کلمه بیانگر انگیزه و هدف شرکت نکسن است. هدف اصلی این شرکت آماده سازی در آینده و و حرکت به سمت فردایی بهتر است.

در سال 2005 نکسن شعبه ی خود را در آمریکا تاسیس کرد که در واقع نقطه ی شروع  بسیار خوبی برای گسترش فعالیت های این شرکت به شمار می آید. در همان سال، نکسن برنده ی جایزه ی تولید لاستیک (تایر)های نانو شد. در سال 2006 به منظور تطبیق دادن تقاضای جهانی نکسن شرکتی در گوآنجو چین تاسیس کرد. بعد از احداث شعب ذکر شده در امریکا و دیگر کشورها نیاز به ایجاد یک کارخانه به وجود آمد. این کارخانه ی بزرگ در چنگنیئونگ کره در سال 2012 احداث شد.

با توجه به تعهد نکسن به ارائه ی محصولات با کیفیت، خدمات کارآمد و بهره وری ویژه سهم بازار نکسن به طرز قابل توجهی در دهه ی گذشته افزایش یافته است. نکسن توانسته است به وعده های نام تجاری خود عمل کند. وعده هایی همچون کشف فناوری های نوین، توسعه ی امنیت محصول و تامین آسایش و امنیت سرنشینان در حدی که مسافران در راه رسیدن به مقصدشان از راحتی و نرمی سواری خودرو خود لذت ببرند.


 در رابطه با تاریخچه لاستیک (تایر) بخوانید.


در هنگام ثبت نظر به موارد ذیل دقت فرمایید

از زبان فارسی برای کامنت گذاری استفاده نمایید.

استفاده از کاراکتر های خاص و اموجی در ثبت نظر قابل قبول نمی باشد.

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.

مقایسه 0