آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


هانکوک برنده جایزه Tyresafe’s 2020 شد
Tyresafe از هانکوک برای افزایش آگاهی از ایمنی لاستیک در دوازده ماه گذشته قدردانی کرد .  هانکوک این جایزه را در سال 2019 نیز دریافت کرده بود . طی دوازده ماه گذشته هانکوک امریکا سه کمپین ایمنی لاستیک را در کانال های اجتماعی از جمله Facebook و YouTube راه اندازی کرد.

اولین کمپین را به منظور آگاهی رانندگان در مورد حوادث مربوط به لاستیک در جاده ها ، در ماه های تابستان نسبت به هر زمان دیگر از سال ، یادآوری کرد تا لاستیک های خود را قبل از حرکت و رفتن به تعطیلات بررسی کنند.
کمپین دوم با همکاری یک رسانه تأثیرگذار در شبکه های اجتماعی فعال شد و محتوای ویدئویی در مورد موضوعاتی مانند : نحوه نگهداری لاستیک برای کنترل بهینه و مصرف سوخت پایین ، انتخاب تایر مناسب برای فصل ، اطمینان از فشار صحیح تایر و نحوه بررسی آج را آموزش می داد.
کمپین سوم به رانندگان در مورد عملکرد آج لاستیک ، تفاوت الگوی لاستیک تابستانی ، تمام فصلی و زمستانی و همچنین اینکه چرا آنها باید با پیش بینی آب و هوا در زمستان و شرایط جاده ، ایمنی لاستیک خود را در اولویت قرار دهند ، آموزش داده شد.
زو بالدوین ، مدیر بازاریابی هانکوک گفت : ما به خاطر تلاشی که در جهت به اشتراک گذاشتن پیام های ایمنی لاستیک با میلیون ها راننده انجام داده ایم ، بسیار خوشحالیم . به این دلیل که مورد استقبال زیادی قرار گرفت و منجر به دریافت این جایزه برای دومین سال شد . هانكوك همچنان به آگاهي از اهميت نگهداري لاستيك و خطرات لاستيك هاي معيوب براي كاهش حوادث مربوط به لاستيك در جاده ها ادامه می دهد.

 ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

قیمت تایر سواری ۵۰ درصد افزایش یافت


مصطفی تنها سخنگوی انجمن تایر در گفت وگو با فارس با بیان اینکه در پی افزایش قیمت مواد اولیه تولید تایر، قیمت تایرهای سواری با هماهنگی سازمان حمایت مصرف کنندگان 50 درصد افزایش یافت

وزارت صمت، هنوز قیمت جدیدی برای لاستیک اعلام نکرده است


با توجه به نوسانی که در بازار برای قیمت لاستیک وجود دارد و همچنین به جهت گران شدن مواداولیه برای تهیه لاستیک، انجمن تولیدکنندگان تایر خواهان افزایش قیمت لاستیک در بازار با افزایش۸۰ درصد قیمت کنونی هستند.

زمزمه‌ افزایش ۵۰ درصدی قیمت تایر سواری


زمزمه‌ ها برای واقعی سازی قیمت تایرهای سواری قوت گرفته است.

مشکلات تامین تایر


دشوار شدن واردات و بسته‌شدن تدریجی در‌های ورود کالا به روی واردکنندگان تایرهای خارجی اتفاقی بود که به نفع تولیدکنندگان داخلی تایر تمام شد .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.