پیشنهاد به کامیون‌داران برای تامین لاستیک
 

وزیر راه و شهرسازی گفت: اگر تعاونی‌های کامیون‌داران خود رأسا اقدام به واردات لاستیک کنند دولت ارز لازم را در اختیارشان قرار می‌دهد.
عباس آخوندی در حاشیه بازدید از پروژه حرم تا حرم و محور گرمسار - فیروزکوه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در حال حاضر هماهنگی بسیار خوبی بین اتحادیه‌ها و تعاونی‌های کامیون‌داران و وزارتخانه‌های صمت و راه و شهرسازی به‌وجود آمده و در تلاشیم که مشکلات این قشر را به تدریج حل کنیم.

وی در پاسخ به پرسشی در خصوص تامین لاستیک و دیگر لوازم یدکی مورد نیاز کامیون‌داران گفت: پیگیری این مهم با سایر دستگاه‌ها است اما با این همه وزارت راه و شهرسازی نیز پیگیر حل این مشکل بوده تا این مشکل نیز حل شود.

این عضو کابینه از حل مشکل لاستیک کامیون‌داران خبر داد و اضافه کرد: بخشی از نیاز کامیون‌داران به این لوازم از طریق واردات جدید، بخشی از طریق کالاهای متروکه و بخشی نیز از طریق صنایع تولیدی داخلی تامین شده است. ضمن اینکه به تعاونی کامیون‌داران نیز پیشنهاد دادیم اگر آمادگی دارند که خود اقدام به واردات لاستیک کنند ما از آنها پشتیبانی کرده و ارز مورد نیاز برای این واردات را از طریق دولت برای آنها فراهم کنیم.

آخوندی با اشاره به بازدید خود را آزادراه حرم‌تا حرم ادامه داد: خوشبختانه این پروژه روند خوبی طی کرده و قطعه دوم آن در محور گرمسار-سمنان با پیشرفت ۷۶ درصدی یک رکورد در احداث آزادراه‌ها محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه با احداث این قطعه، محور قم-گرمسار و گرمسار –سمنان یک‌پارچه می‌شود افزود: تلاش پیمانکار و وزارت راه بر این است که این محور هرچه سریع‌تر به سمنان برسد. ضمن اینکه این پروژه از یک کارگاه بسیار زنده و فعال بهره‌مند است و پیشرفت کار بسیار رضایت‌بخش است.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در بازگشت از این پروژه از پروژه زیرگذر شرقی این محور هم بازدید شد گفت: این زیرگذر از نظر دوربرگردان‌ها و راه‌های دسترسی به آزادراه نقطه بسیار مهمی است و لذا کار آن نیز همزمان در حال اجرا است.

آخوندی از محور گرمسار فیروزکوه نیز به عنوان یک راه اصلی نام برد و گفت: این محور بسیار مهم قرار است که دو کریدور مهم کشور در این نقطه را به هم متصل کند لذا ساخت این محور نیز به عنوان یک طرح ملی مدنظر وزارت راه است.

منبع: ایسنا


در هنگام ثبت نظر به موارد ذیل دقت فرمایید

از زبان فارسی برای کامنت گذاری استفاده نمایید.

استفاده از کاراکتر های خاص و اموجی در ثبت نظر قابل قبول نمی باشد.

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.

مقایسه 0