تایر های اموال تملیکی یک میلیون تومان قیمت‌گذاری شد
 

حسن‌نیا معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه روند حمل‌ونقل کشور عادی شده است، اظهار کرد: در روز گذشته ۶۰ هزار بارنامه صادر شده و در روز‌های آینده نیز میزان صدور بارنامه‌ها برای کامیون‌ها افزایش می‌یابد.

وی ادامه داد: برای رفع مشکل لاستیک که یکی از معضلات کامیون‌داران در ماه‌های اخیر بوده با وزارت صنعت، معدن و تجارت هماهنگی‌های لازم را انجام داده‌ایم و هم اکنون یک محموله از بندر بوشهر و بندر عباس به سمت تهران حرکت کرده و سازمان راهداری نیز یک محموله دیگر از سازمان اموال تملیکی دریافت و در تمامی استان‌ها توزیع می‌شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه کیفیت‌ تمام لاستیک‌های توزیع شده و یا موجود در بازار توسط سازمان استاندارد تأیید شده است، افزود: معیار ما برای تعیین کیفیت لاستیک‌ها دستگاه‌های مسئول است.

برخورد با ۹۵ شرکت متخلف حمل و نقل

حسن‌نیا با بیان اینکه تمام لاستیک‌های وارداتی و یا تولید داخل در ستاد قیمت‌گذاری وزارت صنعت، معدن و تجارت قیمت‌گذاری و سپس در نمایندگی‌ها توزیع می‌شود، گفت: تمام قیمت‌ها بر اساس قیمت تمام شده تولید لاستیک تعیین می‌شود.

وی اظهار کرد: هم اکنون قیمت لاستیک‌های موجود در سازمان اموال تملیکی یک میلیون تومان تعیین شده است.

قیمت گذاری لاستیک‌های وارداتی و تولید داخل توسط وزارت صمت تعیین می‌شود

معاون وزیر راه و شهرسازی درباره توزیع روغن‌های ترمز قلابی در بازار‌ گفت: در این بین باید دستگاه‌های مسئول از جمله شرکت نفت پاسخگو باشد و نظارت خود را بر توزیع این روغن‌ها افزایش دهد.

حسن‌نیا از اجرایی شدن تن کیلومتر ازهفته آینده خبر داد و افزود: هفته آینده مسئله تن کیلومتر در شورای عالی ترابری مطرح می‌شود و امیدواریم تا هفته دیگر در دستور کار واقعی قرار گیرد.

مدیرعامل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از برخورد با ۹۵ شرکت حمل و نقل جاده‌ای  خبر داد و گفت: ۱۲۰ شرکت حمل و نقل جاده‌ای که به تعهدات صنفی خود عمل نکرده‌اند، تذکر گرفته اند و این امر نشان می‌دهد که سازمان راهداری در مسئولیت خود جهت برخورد با شرکت‌های متخلف بسیاری جدی است و هیچ کوتاهی در این بخش نمی‌کند.


منبع: باشگاه خبرنگاران جوان


در هنگام ثبت نظر به موارد ذیل دقت فرمایید

از زبان فارسی برای کامنت گذاری استفاده نمایید.

استفاده از کاراکتر های خاص و اموجی در ثبت نظر قابل قبول نمی باشد.

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.

مقایسه 0