نمایش محصولات موجود

Goldstone
کشور مبداء برند:
ایران
تاسیس شرکت:
1376

خرید لاستیک دولتی گلدستون

درباره گلدستون

این شرکت یکی از تولیدکنندگان لاستیک در ایران است که عنوان بزرگ­ترین برند تایر در غرب ایران و برترین صادر کننده تایر به کشورهای آسیایی را به خود اختصاص داده است. از استراتژی های این شرکت، تکنولوژی ، توسعه بازارهای صادراتی ، کاهش آلودگی های زیست محیطی ، نوسازی ماشین آلات خطوط تولید ، مدیریت انرژی و غیره می باشد.

لاستیک گلدستون دولتی

شرکت فوق با بزرگترین کارخانه تولید تایر، با ظرفيت اوليه ۲۵۰۰۰ تن در سال (انواع لاستیک، تيوپ و نوار فلاپ وسايط نقليه سنگين ) و استفاده از آخرین تکنولوژی روز از سال ۱۳۷۵ فعالیت خود را آغاز کرد كه با گذشت زمان این عدد به ۳۵۰۰۰ تن در سال ارتقاء پیدا کرد و همواره در تلاش است تا ارزش های سازمانی خود را حفظ کند و محصولات خود را ارتقا و بهبود بخشد.

خرید لاستیک گلدستون به قیمت دولتی

برای خرید لاستیک دولتی گلدستون می توان با مراجعه حضوری به نمایندگی ­ها و فروشگاه­ های مجاز این شرکت در سراسر کشور و همچنین فروشگاه­ های اینترنتی معتبر مربوط به این شرکت را با نرخ مصوب دولتی خریداری نمود. فروشگاه اینترنتی هایپرتایر با فروش اینترنتی لاستیک گلدستون با نرخ دولتی نمایندگی لاستیک گلدستون را داشته که با خرید اینترنتی لاستیک دولتی گلدستون از این وب سایت می توانید خدمات نصب و بالانس را نیز درب منزل یا در یکی از مراکز خدمات این شرکت در غرب یا شرق تهران دریافت کنید.

ثبت نام لاستیک دولتی گلدستون

فروشگاه اینترنتی هایپرتایر با فروش اینترنتی لاستیک گلدستون و قیمت دولتی و همچنین ارائه خدمات نصب و بالانس به مشتریان خود یکی از نمایندگی های مجاز و معتبر تایر گلدستون می باشد که همواره در تلاش است با تامین و فروش لاستیک گلدستون دولتی ، پاسخگوی نیاز مشتریان خود باشد.

انواع لاستیک سواری گلدستون

این برند دارای سایزها و طرح گل های متنوع، با عملکردهای متفاوت در انواع جاده و خارج از جاده می باشد که مناسب برای خودروهای ایرانی و خارجی است .از طرح گل های پرفروش این برند می توان به: طرح گل های GS۲۰۳۰ ، GS۲۰۲۰ ، GS۲۰۰۰  و ...  اشاره کرد که برای خودروهایی مانند: پراید، پژو ۲۰۶ ، سمند ، پژو پارس ، ام وی ام ، برلیانس ، تندر ۹۰ ، دنا ، دانگ فنگ ، پروتون ، ساینا، تیبا، چری ، ساندرو و ... مناسب می باشد. برای مشاهده قیمت لاستیک گلدستون دولتی می توانید به وب سایت هایپرتایر مراجعه نمایید و تایر گلدستون موردنظر خود را خریداری کنید.

سایز انواع لاستیک گلدستون

تایر گلدستون دارای تنوع سایزی بسیار گسترده برای انواع خودروهای سواری، وانتی ، سنگین و نیمه سنگین است. از جمله سایز های پرفروش این تایر ایرانی سایز ۱۶۵/۶۵R۱۳ ، ۱۷۵/۶۰R۱۳ ، ۱۸۵/۶۵R۱۴ ، ۲۰۵/۶۰R۱۴ ، ۱۸۵/۶۵R۱۵ ، ۲۰۵/۵۵R۱۶ ، ۱۷۵/۷۰R۱۳ ، ۱۸۵/۶۰R۱۴ و غیره است که برای خودروهای پرتیراژ  ایرانی و خارجی مناسب می باشد که برای مشاهده قیمت لاستیک گلدستون در این سایز ها می توانید به وب سایت هایپرتایر مراجعه نمایید.


بیشتر

  • قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • بعدی
مقایسه 0