آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


توزیع لاستیک بر مبنای پروانه فعالیت انجام می‌شود
دبیر ستاد مبارزه با احتکار و اختفاء کالای استان تهران با اشاره به امکان توزیع لاستیک بر مبنای پروانه فعالیت گفت: شهرداری‌ها و بخشداری‌ها جهت صدور پروانه فعالیت رانندگان درون‌شهری همکاری کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تهران، مجتبی شیرقاضی عصر امروز در جلسه ستاد تنظیم بازار استان تهران با اشاره به شیوه توزیع لاستیک در بازار اظهار داشت: توزیع لاستیک در سایت‌های سبک و سنگین انجام می‌شود که لاستیک سبک توسط نمایندگان کشوری در اتحادیه‌ها جذب می‌شود و رانندگان برای تهیه آن می‌توانند به واحدهای صنفی مراجعه کنند.

وی همچنین ادامه داد: در مورد سایت‌های سنگین نیز پیش از این بخشی توسط راهداری و بخشی از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت توزیع می‌شده است اما اکنون لاستیک‌هایی که در کشور توزیع می‌شود در درون‌شهری به عهده وزارت کشور و برای برون‌شهری متولی آن وزارت راه است.

دبیر ستاد مبارزه با احتکار و اختفاء کالای استان تهران بیان کرد: در سامانه‌ای که برای توزیع لاستیک طراحی شده رانندگان تنها نوع لاستیک را مشخص می‌کنند که اکنون علاوه بر افزایش تعداد حلقه‌های لاستیک، امکان پرداخت قسطی نیز فراهم شده است.

شیرقاضی سپس افزود: لاستیک‌ها با تخصیص ارز 4200 تومانی وارد و براساس درجه کیفیت تقسیم‌بندی می‌شوند که مقرر شده زمینه برای واردات محصولات با کیفیت برای افزایش قدرت انتخاب رانندگان فراهم شود.

وی در پایان با اشاره به مشکل سامانه در مورد لاستیک‌های درون‌شهری خاطرنشان کرد: به جهت اینکه اکنون شهرداری‌ها و بخشداری‌ها مسئول صدور پروانه فعالیت هستند بهتر است دستور داده شود که همکاری لازم را با رانندگان داشته باشند.

منبع:تنسیمثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

فروش غیراصولی تایر دولتی توسط تولیدکنندگان


صف‌های طولانی خرید تایر دولتی در ماه‌های اخیر برای مردم آزار دهنده شده است و بسیاری از متقاضیان از دریافت تایر با نرخ مصوب ناامید شده و برای تأمین نیاز خود به بازار سیاه تایر رجوع کرده اند.

تصویب افزایش قیمت لاستیک، علی الحساب 30 درصد


با توجه به گفته های رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان افزایش علی الحساب 30 درصدی قیمت لاستیک در جلسه ستاد تنظیم بازار به تصویب رسید.

صف خرید لاستیک دولتی


کمتر از یک ماه است که ارز دولتی برای واردات لاستیک برداشته شد اما همچنان تقاضا برای خرید لاستیک در بازار وجود دارد.

گلایه توزیع‌کنندگان تایرهای سنگین از ‌عدم صدور حواله فروش


توزیع‌کنندگان تایرهای سنگین تولید داخل و وارداتی نسبت ‌به عدم صدور حواله فروش این کالاها توسط سازمان راهداری و زیان سنگین تحمیل‌شده به خود گلایه کردند.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.