آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


گزارش تمرین اول جایزه‌بزرگ «فرمول یک» امریکا
راننده مرسدس زمان 1 دقیقه و 36 ثانیه و 335 هزارم ثانیه را با لاستیک‌های سوپرسافت پیرلی ثبت کرد تا 0.593 ثانیه با سباستین فتل راننده فراری فاصله داشته باشد. والتری بوتاس با اختلاف کمی نسبت به فتل در جایگاه سوم قرار گرفت.

باران اول صبح هنگام شروع تمرین متوقف شده‌بود اما بیشتر زمان تمرین با لاستیک ‌های اینترمدیت سپری شد. همیلتون اولین زمان سریع را با لاستیک های سبز رنگ ثبت کرد. اما این زمان 1 دقیقه و 50 ثانیه و 146 هزارم ثانیه‌ای توسط مکس ورستپن که از لاستیک‌های اینترمدیت نو استفاده می‌کرد بهبود بخشیده شد. سپس فیلیپه ماسا سریع‌ترین زمان را با لاستیک‌های اینترمدیت ثبت کرد.

با بهتر شدن شرایط پیست، فتل اولین راننده‌ای بود که از لاستیک‌های خشک استفاده کرد. او با استفاده از لاستیک‌های سوپرسافت زمان 1:45.960 را ثبت کرد. ریکاردو که در اوایل تمرین یک بار از پیست خارج شده بود، به رقابت برگشت و با ثبت چند دور خوب متوالی، زمان را به زیر بازه‌ی 1 دقیقه و 40 ثانیه کاهش داد. او توانست با لاستیک سوپرسافت زمان 1:39.266 را ثبت کند. قبل از این که همیلتون پیشتاز شود مکس ورشتپن زمان بهتری نسبت به هم تیمی خود ثبت کرد. اما با ثبت زمان 1:36.935 توسط همیلتون برای اولین بار با لاستیک‌های خشک، این بریتانیایی در صدر جدول قرار گرفت. همیلتون زمان خود را در صدر جدول بهبود می‌بخشید و رسیدن به او تا انتهای تمرین اول غیر ممکن بود.

بعد از سه راننده برتر، مکس ورستپن بهترین راننده بود. او که به‌تازگی اعلام شده تا انتهای فصل 2020 با ردبول خواهد ماند بیش از 1 ثانیه با نفر اول در رده چهارم قرار گرفت. وندورن که از موتور به‌روزرسانی‌شده‌ی هوندا استفاده می‌کرد، با لاستیک‌های آلتراسافت پنجم شد اما هم‌تیمی او فرناندو الونسو نتوانست زمانی ثبت کند و بیشتر مدت تمرین را به دلیل نشت روغن هیدرولیک در گاراژ سپری کرد.

فیلیپه ماسا، کیمی رایکونن و استبان اکن، سرجیو پرز و کارلوس ساینز در رده های ششم تا دهم قرار گرفتند. نیکو هالکنبرگ که هم تیمی جدید و قدرتمندی را در کنار خود می بیند نمایش خوبی نداشت و بیش از سه چهارم ثانیه از هم تیمی جدید خود کندتر بود. هالکنبرگ به دلیل به‌روزرسانی بعضی از قطعات موتور اتوموبیل خود جریمه خط‌استارت دریافت خواهد کرد.

 

منبع: پدالثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

ارزیابی ارزش برندها در سال 2018 توسط موسسه


ارزش برندها در سال 2018 توسط موسسه "برند فاینانس" ارزیابی گردید. در ارزشیابی مربوط به تولیدکنندگان تایر برند میشلن با مجموع 7930 میلیون دلار در مقام نخست قرار گرفت.

چرخ انعطاف‌پذیر میشلن و مکسیون معرفی شد


نوآوری همواره طی بیش از 100 سال، بخشی از کد ژنتیک شرکت لاستیک‌سازی میشلن (Michelin) در زمینه حمل‌ونقل و توسعه تایر بوده است. میشلن با فناوری آکوروس (Acorus) در همکاری با مکسیون ویلز (Maxion Wheels)، چرخ انعطاف‌پذیر را برای ازبین‌بردن آسیب‌های جاده‌ای وارد

تصمیم نهایی در مورد تاریخ برگزاری نمایشگاه اتومبیل در دیترویت


به گزارش The Detroit Free Press و The Detroit News در دوشنبه روز گذشته، اتحادیه ی نمایندگان خودروهای دیترویت که برگزاریِ نمایشگاه اتومبیل بین المللی آمریکای شمالی در دیترویت را سازماندهی می کند، در نظر دارد تا نمایشگاه سالیانه در ماه ژوئن برگزار شود.

استاندارد آلایندگی خودروها و اسکات پرویت


مخالفت گروههای زیست محیطی و کالیفرنیا با اقدامِ مدیر سابق سازمان حفاظت از محیط زیست آمریکا Scott Pruitt در جهت تجدید نظر در مورد استانداردهای آلایندگی خودرو ها که باعث عدم اطمینان در تولیدکنندگان اتومبیل و تامین کنندگانی که میلیاردها دلار برای تکنولوژی سا

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.