چگونه لاستیک مناسب را انتخاب کنیم؟
 

تصمیم بگیرید که میخواهید از کدام برند خرید خود را انجام دهید 

یک نمایندگی نام تجاری خاص به قیمت خیلی مناسب تری به شما تایر میفروشد چراکه مستقیما کالا را از کارخانه تهیه میکنند. وقتی شما بخواهید از فروشگاه ها و یا مغازه های لاستیک (تایر) خرید کنید قیمت آن 20الی 30 درصد افزایش میابد. بنابر این به صرفه است که ما حتی الامکان از نمایندگی ها خرید کنیم. بسیاری از شرکت ها را از فروش مستقیم به فروشندگان منع کرده اند. امروزه کارخانه ها به جای فروش لاستیک ( تایر) به عمده فروشان به نمایندگی ها میفروشند که این کار باعث کنترل سطح قیمتها و ایجاد هماهنگی و یکپارچگی فعالیتهای مراکز تولید لاستیک ( تایر) میشود.

بدانید که چه میخواهید

وقتی شما وارد یک نمایندگی فروش لاستیک (تایر) میشوید باید بدانید که چه تایری با چه مشخصاتی میخواهید. بدیهی است که آنها برای بالا بردن پورسانت خود از فروش لاستیک ( تایر) به شما فشار زیادی خواهند آورد تا شما را متقاعد به خرید برند مورد نظرشان کنند. در این زمینه وب سایت هایپرتایر برای اولین بار در کشور امکان مقایسه ی لاستیک های انتخابی شما در 12 شاخص مهم و در کنار هم فراهم آورده است.

سعی کنید که پیشنهاد اول را قبول نکنید

قبل از تصمیم گیری قطعی برای خرید حتما از چند نمایندگی دیگر هم پرس و جو و تحقیق کنید. بهترین راه برای انجام این کار تماس با نمایندگی های مختلف و قیمت گرفتن از آنها میباشد.

همیشه خرید آنلاین لاستیک ( تایر) را مد نظر داشته باشید

فروشگاه های اینترنتی فروش تایر دارای خدمات ویژه و جدیدی هستند. برای مثال آنها میتوانند تایر انتخابی شما را به مکانیک مورد نظر شما برسانند تا آن را برای شما راه اندازی کند. در این نوع از خرید شما میتوانید محصولات و برند های مختلف موجود در بازار را با هم مقایسه کنید. به خاطر داشته باشید که در این نوع خرید هزینه ی نصب و بالانس جداگانه میباشد و هم چنین مسئولیت گارانتی و وارانتی با خرده فروش آنلاین میباشد و نه نصاب.

به طول عمر لاستیک ( تایر) دقت کنید. ( تاریخ انقضا)  

طول عمر مفید یک لاستیک ( تایر) معمولی در صورت استفاده ی صحیح پس از 60 تا 70 هزار کیلومتر به پایان میرسد.


در هنگام ثبت نظر به موارد ذیل دقت فرمایید

از زبان فارسی برای کامنت گذاری استفاده نمایید.

استفاده از کاراکتر های خاص و اموجی در ثبت نظر قابل قبول نمی باشد.

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.

مقایسه 0