آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


دریافت حواله تایرهای سنگین و نیمه سنگین ( به روز شده )
در اردیبهشت ماه سال جاری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام کرد به دلیل شیوع و همه گیری بیماری کرونا جهت جلوگیری از ازدحام جمعیت و حفظ سلامت و ایمنی ، از این پس رانندگان و مالکان خودروهای سنگین و نیمه سنگین از مراجعه حضوری اجتناب کرده و با ورود به سامانه tirehavaleh.rmto.ir درخواست خود را برای دریافت حواله ثبت کنند .

اما فعالیت این سامانه برای مدت زمان کوتاهی بود و در حال حاضر این سازمان اعلام کرده است که فرآیند دریافت حواله به دو روش دیگر امکان پذیر است ، روش اول به صورت حضوری می باشد که رانندگان و مالکان خودروهای سنگین و نیمه سنگین می توانند با همراه داشتن مدارک لازم مانند : مدارک شخصی مالک خودرو و مدارک مربوط به خودرو و بخصوص کارت هوشمند خودرو ، به پایانه خود مراجعه کنند و درخواست خود را با توجه به کارکرد خودرو در آنجا به ثبت برسانند و حواله خود را دریافت کنند ، روش دوم نیز به صورت اینترنتی و غیر حضوری می باشد که با مراجعه به سامانه مدیریت مرکزی حمل و نقل درون شهری و حومه ای به آدرس utcms.ir می توانند درخواست خود را به ثبت برساند و بعد از دریافت حواله با مراجعه به نمایندگی های فروش ، لاستیک مورد نیاز خود را خریداری کنند.

فروشگاه اینترنتی هایپرتایر ارائه کننده خدماتی متفاوت در عرصه فروش اینترنتی انواع لاستیک مانند : سواری ، شاسی بلند و به تازگی تایرهای سنگین و نیمه سنگین می باشد . در جدول زیر لیستی از لاستیک های سنگین و نیمه سنگین از برند تراینگل چین با سایز ها و طرح گل های مختلف موجود می باشد که می توانید مشاهده کنید.

برای خرید لاستیک های سنگین و نیمه سنگین طبق روال اعلام شده که در ابتدای این مقاله ذکر شد ، حواله خود را دریافت کرده و پس از آن می توانید با شماره ۷۴۴۱۹-۰۲۱ داخلی ۱۰۲ برای خرید تایرهای تراینگل و راهنمایی بیشتر تماس بگیرید .

 ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

میشلن تایر CrossClimate2 را در یک رویداد مجازی رونمایی کرد


اولین تایر CrossClimate که یک تایر تابستانی با قابلیت All-Season بود در سال 2015 توسط میشلن رونمایی شد و حالا میشلن آمریکای شمالی در تاریخ 22 جولای یک رویداد مجازی برگزار کرد تا لاستیک CrossClimate2 را معرفی کند.

تایرهای P Zero پیرلی به عنوان تایرهای استاندارد هیوندای سوناتا جدید 2021


لاستیک های P Zero پیرلی در پی طراحی مجدد هیوندای سوناتا 2021 ، به عنوان تایر فابریک این خودرو جدید به آن اضافه شده است.

برگزاری نمایشگاه SEMA در دوران کرونا


برگزار کنندگان این نمایشگاه اعلام کردند : 1800 کمپانی در این رویداد که از 3 الی 6 نوامبر در لاس وگاس برگزار می شود ، حضور دارند . در این نمایشگاه بسیاری از اقدامات احتیاطی و ایمنی صورت گرفته است که شامل موارد زیر می شود :

شرکت جی تی یک میلیون ماسک و مبلغی جهت حمایت و مبارزه با کووید-19 در نظر گرفت


شرکت تولید کننده تایر جی تی در سنگاپور برای حمایت از جامعه جهانی در مبارزه با بیماری همه گیر Covid-19 به پویشی به نام Maskforce پیوست .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.