آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


تکنولوژی ساخت زیره کفش توسط میشلن

در سال 2003 میشلن اولین تکنولوژی ساخت زیره های کفش خود را راه اندازی کرد .

شباهت بین فن آوری تایر و زیره های کفش ، ارتباط بین کف پاها و زمین زیر آن می باشد . به همین دلیل است که میشلن از مهارت های بی نظیر خود در زمینه طراحی لاستیک استفاده می کند تا برند های برجسته کفش در جهان را به زیره های فنی و پیشرفته خود مجهز کند.

میشلن همکاری خود را برای تولید این کفی ها با شرکت های بزرگی همچون : Shimano ( تولید کننده تجهیزات دوچرخه ، ماهیگیری و... ) ، Under Armour ( تولید کننده کفش و لباس ورزشی ) ، Mizuno ( تولید کننده تجهیزات و لباس ورزشی ) ، Babolat ( تولید کننده تجهیزات بدمینتون ، تنیس و اسکواش ) ، Northwave ( تولید کننده تجهیزات اسنوبرد و دروچرخه ) و ... آغاز کرده است .

راه بروید ، بدوید ، سوار شوید ، بالا بروید.

شما روی کفش های خود حساب می کنید تا بدون استثنا و بدون بهانه شما را به مقاصد مختلف برسانند . هر شخص از دوچرخه سوار گرفته تا دونده ، اسنوبردباز ، کوهنورد و ... می تواند کفی مخصوص فعالیت خود را داشته باشد.

میشلن تا به امروز اثبات کرده که همیشه مرزهای تکنولوژی را جا به جا کرده است . این شرکت می گوید : ما در حال ساخت نسل جدیدی از کفی ها هستیم و می خواهیم مردم اولین نوآوری را در این بخش تجربه کنند .

این کفی ها سازگار ، مقاوم ، راحت و عملکرد فوق العاده ای را در شرایط سخت ارائه می دهند.
چهار اصل اساسی برای طراحی آن ، با الهام گرفتن از حرکت وجود داشته که در اینجا به آن اشاره می شود :

  1. حرکت

از محیط های خشک و شکننده ، تا سطوح مرطوب و لغزنده ، چسبندگی ، راحتی و ایمنی را فراهم می کند و شما را در مسیر درست و سریع پیش می برد.

  1. چابکی

از صخره های سنگی تا زمین های تنیس ، پایداری ، کنترل و حرکت 360 درجه را از طریق فن آوری پیشرفته و شتاب سریع فراهم می کند.

  1. جاذبه

از زمین های گل آلود تا سطوح لغزنده ، ثبات ، ایمنی و راحتی لازم برای کاهش خستگی و حداکثر کنترل برای شما فراهم می کند.

  1. استقامت

از اسنوبورد تا موتورسواری ، در برابر پارگی و سایش مقاوم هستند و همچنین از راحتی لازم برای کاهش سایش و حداکثر کنترل برخوردار هستند.

میشلن کفی هایی نیز مناسب برای زمستان ، مناطق صخره ای ، پیست های اتومبیلرانی ، مسیرهای کوهستانی ناهموار ، رینگ های بوکس ، آشپزخانه های آتشین ، قله ها ، ارتفاعات ساخته است .  در واقعه هیچ محدودیتی برای این کفی ها وجود ندارد و استفاده از تکنولوژی ، طراحی دقیق و عملکرد فوق العاده در آن دیده می شود.

 

 

 ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

خودرو برقی هامر GMC 2020


هامر خودرو GMC تمام برقی و جدید خود را معرفی کرده است ، اولین ابر خودرویی که انتشار گازهای گلخانه ای آن صفر است . این خودروی تمام برقی عملکرد فوق العاده ای در جاده های معمولی و آفرودی دارد .

تولد اولین خودرو سونی


در نمایشگاه سالانه تجاری ( CES ) 2020 ، سونی از خودرو برقی خود به نام vision-S رونمایی کرد . نمونه اولیه این خودرو بدون راننده می باشد . در این خودرو 33 سنسور تعبیه شده که باعث ایمنی ، راحتی ، سازگاری و ... می شود .

ژاپن چشم ها را به سمت آسمان می چرخاند ، مسابقه ای برای طراحی خودروهای پرنده در سه سال


دولت ژاپن برنامه های سرمایه گذاری خود را برای توسعه خودروهای پرنده اعلام کرده است. هدف دولت ژاپن در سه سال آینده ( تا سال 2023 ) حل مشکلات جا به جایی با استفاده از خودروهای پرنده برای حمل و نقل مردم در شهرهای بزرگ ، مناطق کوهستانی دشوار و جزایر دورافتاده است.

روح گذشته با انرژی پاک : آزمایشگاه خودرو Zero ، از لندرور برقی کلاسیک خود رونمایی کرد.


تیم طراحی خلاق در آزمایشگاه های خودرو Zero ، از خودروی شاسی بلند لندرور سری 3 کلاسیک که برقی و دوستدار محیط زیست می باشد رونمایی کرد.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.