آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


طراحی جدید میشلن برای خوروهای گلف و چمن زنی
 


میشلن امریکای شمالی ، تایرهای جدید X Tweel Turf Comfort را برای خودرو های گلف ، چرخ دستی های گلف و ماشین های چمن زنی معرفی کرد . این نسخه از چرخ های میشلن ، جایگزین تایر و چرخ استاندارد10 N8.5X8 برای کاربران چرخ های دستی گلف گازی یا برقی می شود.

جاستین براک ، مدیر ارشد بازاریابی ، میشلن آمریکای شمالی گفت: میشلین نسخه جدید Comfort را بر اساس بازخورد مستقیم از مشتریان توسعه داده است ، وی افزود : این محصول به عنوان یکی از نمونه کارهای زیبای ما معرفی خواهد شد و همچنین این نسخه از Tweel دارای کشش بهتر و ظرفیت تحمل بار بالا تر خواهد بود و به همین دلیل ما به تولید این نسخه از تایر برای چرخ دستی های گلف ادامه خواهیم داد.
طراحی جدید شامل : ساختار برشی نرم تر که باعث کاهش سختی و بهبود راحتی می شود. تایرها روی سطوح صاف و سراشیبی ها به خوبی عمل کنند و همچنین فشار پایین آن به سطح ، باعث کاهش آسیب چمن می شود. چرخ ها دارای یک الگوی چهار باند 1 سانتی متری و یک مرکز توپی سیاه است . تایرهای  Comfort را می توان در ماشین های چمن زنی ایستاده نیز استفاده کرد که از تایر سایز 10 N8.5X8 استفاده می کنند.

از آنجا که X Tweel Turf فاقد هوا است ، پنچر نمی شود و نیاز به تنظیم باد ندارد .  این تایر از رزین پلی استر با مقاومت بالا ساخته شده که بار زیاد را تحمل و ضربه را جذب می کند که این قابلیت برای خودروهای گلف بسیار کاربردی است . این تایر دارای آج های با دوام و جهت دار  است که عمر سایش را طولانی تر می کند. حداکثر سرعت این تایر 40 کیلومتر در ساعت و حداکثر بار 240 کیلوگرم است.

 

 

 ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

کرونا ، گودیر را هم به چالش کشید !


گودیر آینده ای را برای رانندگان تصور می کند که دیگر هنگام آسیب مجبور به تعویض لاستیک خود نیستند . بلکه در چنین شرایطی لاستیک ها بتوانند خود را ترمیم کنند.

لاستیک های هوشمند گودیر


شرکت تایر و لاستیک گودیر اخیراً نزدیک به 5 میلیون کیلومتر آزمایش بر روی جاده ها و آزمایشات میدانی از مشتریان با لاستیک های متصل انجام داده است . لاستیک های متصل – لاستیک هایی هستند که سنسورهای تعبیه شده دارند و قادر به اعلام شرایط لاستیک و خودرو به راننده می باشند .

راه اندازی مرکز جا به جایی و حمل ونقل شهری هوشمند


شرکت فناوری کانتینتال در جهت ایجاد شهرهای امن تر و هوشمند تر قدم بزرگی را برداشته است . این شرکت یک مرکز جا به جایی و حمل و نقل شهری هوشمند در ابرن هیلز ، میشیگان راه اندازی کرده است.

همکاری هانکوک با آمازون برای توسعه یک تکنولوژی


شرکت هانکوک در تلاش است از سیستم VCD که آن را الگویی پیش بینی کننده برای خواص ترکیب تایرها ، با استفاده از هوش مصنوعی و داده های بزرگ می داند ، در صنعت خود استفاده کند.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.