بریجستون را بیشتر بشناسیم
لاستیک بریجستون ژاپن

" تبدیل شدن به یک برند معتبر جهانی" رویایی است که به تاسیس Bridgestone Tire Co Ltd در سال 1931 باز می گردد. موسس این مجموعه Shojiro Ishibashi، با پیش بینی نیازهای آتیِ بازارِ لاستیک خودروهای سواری و همچنین تقاضاهای جهانی ترجمه ی نام انگلیسی خود را به عنوان نام این کمپانی برگزید. احتمالا او از همان موقع در اندیشه جهانی کردن نام "گروه بریجستون" بوده است.

به موازات گسترش بازار خودروهای ژاپنی، کمپانی بریجستون هم با توسعه دادن فعالیت های خود به بزرگترین تولید کننده تایر در ژاپن تبدیل شد. علاوه بر این بریجستون فعالیت های برون مرزی خود به خصوص در آسیا را هم توسعه داد. در سال 1988 با خرید Firestone Tire & Rubber Company که یک کمپانی فوق العاده معتبر جهانی با تاریخچه ای محکم به شمار می رفت، به یکی از بزرگترین کمپانی های جهانی تولید کننده لاستیک و تایر تبدیل و با اختصاص دادن تیم های مستقر در سراسر دنیا خود را به ارائه برترین خدمت، کیفیت و تکنولوژی موظف کرد.

هدف کمپانی بریجستون در حیطه نگهداری از محیط زیست شامل فراهم کردن محیطی سالم نه تنها برای نسل امروز بلکه برای نسل آینده می شود. آنها معتقدند که همه ما در این مورد موظف هستیم و همه شرکت ها و کمپانی ها باید با هم در نگهداری از زمین بکوشند. بریجستون سه ویژگی را در این زمینه مد نظر قرار می دهد:

1.  همگام با طبیعت

2.  نگهداری از منابع طبیعی

3.  کاهش گازهای سمی و دی اکسید کربن


در هنگام ثبت نظر به موارد ذیل دقت فرمایید

از زبان فارسی برای کامنت گذاری استفاده نمایید.

استفاده از کاراکتر های خاص و اموجی در ثبت نظر قابل قبول نمی باشد.

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.

مقایسه 0