بهترین لاستیک برای پرشیا
خودرویی با همان شخصیت پژو 405  که به عنوان یک گام کوچک در خودروسازی داخلی بشمار میرود. ظاهری جذاب و زیبا با چهره نسبتا خشن که بیشتر مورد علاقه مصرف کنندگان قرار گرفت. این خودرو در روزهای اول با عنوان داخلی X9 تولید و سپس با نام پژو پرشیا به بازار عرضه شد ولی بدلیل مشکلات مالکیت معنوی چندی بعد به "پژوپارس" تغییر نام داد.

پژو پارس در حال حاضر در چند نسخه عرضه می‌شود که می‌توان به نسخه عادی، نسخه LX و نسخه ELX با موتور XUM اشاره کرد که نوع موتور در آن‌ها متفاوت است (مصرف سوخت متفاوتی نیز دارند) و بدون شک میزان قدرت و شتاب خودرو براساس این موتور‌ها متفاوت است اما اگر بخواهیم بهتر و کلی‌تر بگوییم گران‌ترین و بهترین نسخه ELX است و محبوبیت زیادی نیز در بازار دارد.

سایز استاندارد لاستیک برای این خودرو همانند تمامی خودروهای هم خانواده آن در پلتفرم پژو 185/65/14 میباشد که در برخی مدل ها با رینگ آلومینیومی سایز 185/65/15 نیز استفاده شده است. به نظر میرسد در میان خودرو سازان داخلی اهمیت سایز تایر و مشخصات آن و تطبیق با نوع خودرو و کاربری آن در پایین ترین درجات اهمیت قرار دارد و علیرقم تولیدات جدید کارخانجات پیشرو تولید تایر در ایران و موفقیت آنان در تولید تایر تا سایز رینگ 17 کماکان محصولات خودرو سازان داخلی بدون تغییر در سایز تایر و بی بهره از تغییرات به بازار عرضه میگردد.

در هر صورت چنانچه تمایل به پهن تر کردن سایز استاندارد تایر این خودرو دارید میتوانید سایز 205/60/14 و در مواردی که رینگ استاندارد 15 اینچی بروی خودرویتان نصب است سایز 205/60/15 را جایگزین نمایید.


در هنگام ثبت نظر به موارد ذیل دقت فرمایید

از زبان فارسی برای کامنت گذاری استفاده نمایید.

استفاده از کاراکتر های خاص و اموجی در ثبت نظر قابل قبول نمی باشد.

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.

مقایسه 0