برند لافن (Laufen)

در سال 2015 برند جدیدی از شرکت کره ای هانکوک معرفی شد. اندازه ی تولید اولیه ی این برند به ده بازار در آمریکای شمالی مناطقی از آسیا و اقیانوس آرام محدود شد. برای شروع این مجموعه کار خود را با معرفی پنج مدل آغاز کرد. این برند همواره به دنبال خلق ارزش و کیفیت برای مشتری بوده و توانسته جایگاه منحصر به فردی را در بازار لاستیک به خود اختصاص دهد. لافن با متنوع سازی محصولات خود دست مصرف کنندگان را برای انتخاب گزینه های بیشتر باز گذاشته است. لافن دارای پنج مدل تایر برای پاسخ گویی به نیاز مصرف کنندگان است:

S FIT AS: این لاستیک چهار فصل است. راحتی سواری و فرمان پذیری نرم از ویژگی های بارز این لاستیک میباشد. این لاستیک برای رانندگی حرفه ای بسیار عملکرد مناسبی دارد.

G FIT AS: این لاستیک نیز مثل مدل اول چهار فصل میباشد و طول عمر بالایی دارد.

X FIT HT: این لاستیک به طور خاص برای ماشین های  SUV و CUV طراحی شده است. این تایر نیز چهار فصل میباشد.

X FIT AT: این مدل مختص فصل زمستان میباشد و عملکرد فوق العاده ای در جاده و خارج از جاده دارد. در واقع گزینه ی بسیار مناسبی برای رانندگی های طولانی مدت و سفر میباشد.

I FIT Ice: به طور اختصاصی برای شرایط سخت زمستانی و برف و یخبندان طراحی و تولید شده است.

 لافن (Laufenn) برگرفته شده از کلمه آلمانی  Laufen به معنی دویدن می باشد و شعار این محصول جدید Journey in Style می باشد. لازم بذکر است که لاستیک لافن موجود در بازار ایران ساخت کشور کره جنوبی می باشد و لاستیکهای موجود در بازار آمریکای شمالی در کارخانه هانکوک در اندونزی تولید می شوند.


در هنگام ثبت نظر به موارد ذیل دقت فرمایید

از زبان فارسی برای کامنت گذاری استفاده نمایید.

استفاده از کاراکتر های خاص و اموجی در ثبت نظر قابل قبول نمی باشد.

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.

مقایسه 0