معرفی برند لاسا
معرفی برند لاسا

شرکت ترکیه ای لاسا تقریبا 42 سال است که مشغول به فعالیت می باشد. این برند شعار خود را "The Intelligence Choice"  به معنای " انتخاب هوشمندانه  " قرار داده است.

برند لاسا توسط شرکت بریجستون ژاپن و هلدینگ سابانچی ترکیه به منظور صادرات لاستیک‌های بریجستون به کشورهایی که امکان صادرات مستقیم این برند ژاپنی را ندارند، در ترکیه راه‌اندازی شده و برند دوم بریجستون محسوب می‌شود. تکنولوژی این برند به طور کامل برای بریجستون بوده و این شرکت همچنین مالک بخشی از این برند است. لاسا در حال حاضر در بخش خودروهای سواری، تجاری، وانت و کامیونت، راهسازی، کشاورزی و صنعتی فعال است و واردات دارد.

اولین مزیت لاسا کیفیت این محصول به دلیل بهره بردن از تکنولوژی بریجستون و تحت نظارت مهندسان بریجستون و سابانچی بودن است که کیفیت آن را به حد بریجستون می‌رساند. اگر بازدیدی از خط تولید لاسا داشته باشید می‌بینید که از این خط تولید یک حلقه تایر لاسا و یک حلقه تایر بریجستون خارج می‌شود. مزیت دوم این برند قیمت آن است. به دلیل نزدیک بودن ترکیه با ایران قیمت این محصول با تایرسازان داخلی و کره‌ای قابل رقابت است.


در هنگام ثبت نظر به موارد ذیل دقت فرمایید

از زبان فارسی برای کامنت گذاری استفاده نمایید.

استفاده از کاراکتر های خاص و اموجی در ثبت نظر قابل قبول نمی باشد.

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.

مقایسه 0