آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


لاستیک های هوشمند گودیر
شرکت تایر و لاستیک گودیر اخیراً نزدیک به 5 میلیون کیلومتر آزمایش بر روی جاده ها و آزمایشات میدانی از مشتریان با لاستیک های متصل انجام داده است . لاستیک های متصل – لاستیک هایی هستند که سنسورهای تعبیه شده دارند و قادر به اعلام شرایط لاستیک و خودرو به راننده می باشند . آنها ویژگی های تایر را اندازه گیری می کنند و منجر به افزایش عملکرد و ایمنی بالقوه خودرو می شوند.
مطالعات اولیه نشان می دهد که لاستیک های متصل گودیر می توانند فاصله ترمز بین یک تایر جدید و فرسوده را تا 30 درصد کاهش دهند. با پیشرفت در ساخت خودرو ها و تبدیل شدن آنها به خودروهای برقی و خودران ، لاستیک های متصل و تأثیر آنها در فاصله ترمز ، اهمیت ارتباط خودروها با تایر را افزایش می دهد.
سیستم تایر هوشمند متصل گودیر به طور مداوم اطلاعات مربوط به تایر را اندازه گیری و ثبت می کند ، این سیستم با سایر داده های خودرو ارتباط داشته که به الگوریتم های اختصاصی مبتنی بر cloudbased گودیر متصل است.
لاستیک های هوشمند می توانند سایش لاستیک ، تحمل بار ، تورم لاستیک ، دما و شرایط سطح جاده را در زمان واقعی اندازه گیری و تنظیم کنند و همچنین امکان این را دارند که این شرایط را به راننده اعلام کنند.

کریس هلسل ، مدیر فناوری گودیر گفت: راننده ای را در نظر بگیرید که هنگام رانندگی امکان این را دارد که سرعت خود را کم کند ، ترمز بگیرد و یا از فرمان دهی ناگهانی جلوگیری کند . اما در نظر بگیرید کسی پشت فرمان نباشد ( برای خودرهای پیشرفته ) چه اتفاقی می افتد ؟ تایر تنها بخشی از خودرو است که ارتباط مستقیم با سطح جاده دارد و می تواند اطلاعات حیاتی را به خودرو منتقل کند و همچنین امنیت و عملکرد را افزایش دهد.
در حالی که لاستیک های متصل گودیر هنوز در دسترس مصرف کنندگان قرار نگرفته است ، این شرکت بطور مداوم و به طور گسترده لاستیک های متصل را با سازندگان خودرو ، استارتاپ ها و شرکت های دیگر مورد آزمایش قرار می دهد و همچنین محصولات و راه حل هایی که باعث بهبود ایمنی مصرف کنندگان در جاده ها باشد را آزمایش می کند.

 ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

همکاری مایکروسافت و بریجستون برای توسعه اولین سیستم کنترل آسیب تایر در دنیا


شرکت مایکروسافت و شرکت ژاپنی بریجستون که یکی از بزرگترین تولید کننده تایر در دنیا می باشد ، همکاری جهت توسعه سیستم کنترل آسیب تایر (TDMS) را آغاز کردند . این سیستم با اتصال به سیستم عامل MCVP (Microsoft’s Connected Vehicle Platform ) مایکروسافت ، آسیب وارد شده به تایر را در همان لحظه تشخیص و اتفاقات روی سطح تایر را شناسایی و به راننده اطلاع می دهد.

میشلن تایر Pilot Sport 4 تمام فصول را وارد بازار کرد


میشلی اعلام کرد : این تایر برای ارائه عملکرد بهتر در طول سال طراحی شده است و همچنین کنترل بسیار خوبی در هر لحظه و هر فصل را به رانندگان می دهد. این شرکت افزود : تایر Pilot Sport 4 تمام فصول ، آخرین نسل از تایرهای با عملکرد فوق العاده بالا ( UHP ) است .

خودرو شش چرخ سایبرتک تسلا برای مریخ نوردان


بعد از ارسال موفق دو فضا نورد ناسا به استگاه فضایی بین المللی توسط spacex ، ممکن است مجددا همکاری مشترکی بین ایلان ماسک (کارآفرین حوزه تکنولوژی ) و ناسا در رابطه با خودرو برقی تسلا شکل بگیرد .

مدیریت انرژی میشلن


در حال حاضر برای محافظت از زمین ما نیاز داریم تا بیشتر از هر زمان دیگر ، انتشار CO2 را کاهش دهیم . آیا میدانید در سال 2019 با افزایش جمعیت و نیازهای روز افزون آنها بیش از 40 میلیارد تن CO2 منتشر شده است؟

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.