نحوه عودت کالا هایپرتایر با شعار ارائه بهترین خدمات در سریعترین زمان ممکن می کوشد تا سفارشات ثبت شده مشتریان را در محل مورد نظر مشتریان تحویل دهد. کلیه تایرهای ارسالی قبل از تحویل از لحاظ کیفیت و سلامت محصول بررسی شده  و در اختیار مشتری قرار میگیرد.

- کالاهای ارسالی به همراه لاستیک شامل عودت نخواهند بود.

شرایط عودت لاستیک پس از ۷ روز کاری

در صورتی که کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد.

- اشکال و یا نقصان فنی ناشی از تولید نهایتا  تا 7 روز پس از تحویل تایر، به هایپر تایر اطلاع شود

- توجه مصرف کنندگان عزیز را به این نکته جلب می کنم که بسته بندی ظرف مدت ۷ روز باید نگه داری و در صورت عودت با تایر عودت شود.

در صورتیکه تایر خریداری شده به لحاظ سایز و مشخصات با جزئیات مندرج در سایت متفاوت باشد.

- وجود این مغایرت، می بایست ظرف مدت ۱۲ ساعت به واحد مربوطه اطلاع رسانی شود.

- اگر مغایرت بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

انصراف مشتری از خرید لاستیک

انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که باز نشده باشد، هرگونه دخل و تصرف، باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمب، برچسب‌ها و حتی نایلون وکیوم و شیرینک، امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد. حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد.

- اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هرچه سریع‏‌تر به واحد پیگیری سفارشات هایپرتایر اطلاع داده شود.

- اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 7 روز‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد.

- با استناد به توضیحات مندرج در این حالت، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا باز نشده  باشد، در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد، از آن استفاده نشده باشد، و به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن، ارسال شود. همچنین اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است.  لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.

همچنین در صورت انصراف از خرید، هزینه ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.

در صورت انصراف از خرید و عدم حضور در ساعت و یا آدرس موردنظر جهت تحویل و نصب لاستیک خریداری شده ، مبلغ 300 هزار تومان بابت هزینه کنسلی از وجه عودتی به شما کسر خواهد شد .

* بازه زمانی عودت وجه بین 72 ساعت تا 1 هفته کاری خواهد بود.

کالا را چطور ارسال کنید؟

- لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش هایپرتایر تماس بگیرید.

- از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش هایپر تایر، خودداری کنید.

- فاکتور مربوطه را نیز به همراه کالا ارسال شود و پشت آن دلیل عودت را ذکر نمایید. درصورت ارسال با پست پیشتاز، رسید پستی را نیز به فاکتور پیوست کنید.

از آنجا که واریز هزینه ارسال، منوط به دریافت رسید پستی است، برای اطمینان رسید را به فاکتور پیوست و همراه بسته ارسال کنید.

 هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟

- اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش هایپر تایر برسد، هزینه‌های ارسال به عهده هایپر تایر است.

- در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان هایپر تایر هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

پس از رسیدن و دریافت کالا توسط خدمات پس از فروش، روند رسیدگی به درخواست مشتری چگونه خواهد بود؟

- کارشناسان خدمات پس از فروش هایپر تایر ایرادهای اعلام شده توسط  مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. اگر ایراد، مغایرت یا آسیب‌دیدگی توسط کارشناسان هایپر تایر تایید شود،تایر تعویض خواهد شد و یا مشتری می‌تواند تایر  خود را با مدل دیگری جایگزین کند.

لازم به ذکر است که تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن تایر در انبار شرکت است. اگر در زمان رسیدگی و طی مراحل تست کارشناسی و اقدامات لازم برای تعویض تایر، موجودی آن به اتمام برسد؛ هایپر تایر بنا به انتخاب مشتری تایر دیگری را ارسال می‌کند و یا حداکثر طی مدت یک هفته وجه تایر مرجوعی را به حساب مشتری واریز می‌کند.

درخواست خود را چطور به خدمات پس از فروش اطلاع دهید؟

درخواست خود را به یکی از روشهای زیر انتقال دهید:

- با شماره تلفن 74419-021 تماس بگیرید.

- یا پیام خود را در صفحه "تماس با ما" با انتخاب موضوع خدمات پس از فروش، ارسال کنید.

- یا به info@hypertire.com با ذکر شماره پیگیری سفارش، ایمیل بزنید.

توجه: جهت رسیدگی به درخواست، ذکر شماره پیگیری سفارش در هر یک از روش‌های بالا الزامی است.

 

مقایسه 0