نحوه دریافت کالاهایپرتایر مفتخر است که با امکانات و تیم توانمند خود در سریعترین زمان و با بهترین کیفیت، لاستیک خریداری شده شما را در محل تحویل دهد.

1. ارسال به مناطق 22 گانه تهران:

ارسال توسط هایپرتایر:

در بازه زمانی 9 الی 18 با توجه به جدول زمان بندی و بازه ی انتخابی شما در سبد خرید تایر را در آدرس اعلام شده دریافت می نمایید.

در صورت ثبت سفارش ، هزینه ارسال یک حلقه تا سه حلقه لاستیک در حوزه مناطق 22 گانه تهران، مبلغ 40 هزار تومان می باشد.

شما می توانید با خرید 4 حلقه ، لاستیک خود را به صورت رایگان در هر نقطه از تهران دریافت نمایید.

به نکات زیر توجه داشته باشید :

  • در صورت انصراف از خرید و عدم حضور در ساعت و یا آدرس موردنظر جهت نصب لاستیک خریداری شده ، مبلغ 40 هزار تومان بابت هزینه کنسلی از وجه عودتی به شما کسر خواهد شد .

2. ارسال به شهرستان:

ارسال توسط پست:

با انتخاب گزینه ارسال با پست می توانید، تایرهای خود را درب منزل تحویل بگیرید. هزینه ی ارسال از طریق پست در صورت خرید یک حلقه لاستیک مبلغ 90 هزار تومان ، دو حلقه لاستیک 130 هزار تومان ، سه حلقه لاستیک 190 هزار تومان و چهار حلقه لاستیک 240 هزار تومان خواهد بود و با خرید لاستیک بیش از چهار حلقه باید به ازای هر حلقه تایر مبلغ 60 هزار تومان اضافه تر پرداخت نمایید. این مبالغ برای همه ی شهرها در سراسر ایران یکسان است.

  • به این نکته توجه داشته باشید، تاریخی که در هنگام ثبت سفارش انتخاب می کنید، تاریخ تحویل لاستیک خریداری شده شما به پست است و از آن تاریخ به مدت 1 تا 3 روز کاری زمان می برد تا بسته به دست شما برسد.

ارسال توسط باربری ها:

لاستیک ها از طریق باربری ارسال خواهند شد که هزینه ی حمل از انبار هایپرتایر در تهران تا باربری شهر مقصد ، در صورت خرید یک حلقه لاستیک مبلغ 75 هزار تومان ، دو حلقه لاستیک 110 هزار تومان ، سه حلقه لاستیک 140 هزار تومان و چهار حلقه لاستیک 160 هزار تومان خواهد بود که به عهده ی خریدار است و در هنگام ثبت سفارش تایر این مبلغ محاسبه و باید به همراه مبلغ تایر به صورت آنلاین پرداخت شود.

به این نکات توجه داشته باشید :

  • هزینه انبارداری در باربری شهر مقصد به دلیل غیر قابل پیش بینی بودن مبلغ آن به عهده ی خریدار می باشد.
  • در هنگام ثبت سفارش در صورت خرید بیش از 4 حلقه تایر ، به ازای هر حلقه مبلغ 40 هزار تومان جهت هزینه حمل تا باربری شهر مقصد به فاکتور اضافه می گردد.
  • تاریخ انتخابی توسط شما در زمان ثبت سفارش به منزله ی تاریخ تحویل لاستیک خریداری شده ی شما به باربری است و از آن تاریخ حدوداً یک هفته زمان می برد تا بسته به باربری شهر موردنظر شما ارسال گردد.

  •  در صورت نبودن باربری در شهر مورد نظر، تایرها به نزدیک ترین شهر ممکن ارسال خواهند شد.
  •  خریدارانی که تمایل به ارسال تایرها با باربری خاصی را دارند ، می توانند نام و آدرس باربری موردنظر در شهر تهران را در بخش آدرس ذکر نمایند ، تا لاستیک ها با هزینه ی اعلام شده (در سطر اول) به باربری مذکور تحویل داده شوند.
مقایسه 0