کویرتایر برنده تندیس نقره ای سومین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی!
شرکت کویرتایر در سومین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی، با کسب تندیس نقره ای تک ستاره برگزیده شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت کویر تایر؛ در سومین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی که با حضور مقامات، متخصصان و کارشناسان این حوزه برگزار شد، لوح و تندیس نقره ای تک ستاره به آقای مهندس زینلی مدیرعامل شرکت کویرتایر اعطا شد.

در این دوره از میان ده ها سازمان شرکت کننده،کویرتایر یکی از برندگان تندیس نقره تک ستاره بود وهیچ شرکتی نیز موفق به اخذ تندیس طلا در این دوره نگردید.

 

هایپرتایر

شرکت کویرتایر با استقرار سیستم مدیریت انرژی براساس استاندارد ISO ۵۰۰۰۱:۲۰۱۱ و دریافت گواهینامه تطبیق از شرکت DQS آلمان و همچنین اخذ گواهینامه انطباق با معیار استاندارد ملی مصرف انرژی و تعریف و استقرار ده ها پروژه در راستای بهینه سازی مصرف انرژی، موفق به ارتقاء شاخص های عملکرد خود درحوزه مدیریت مصرف انرژی شده است.

این شرکت نه تنها سرآمد کاهش مصرف درمیان کارخانجات تولید تایر کشور است، بلکه متوسط شاخص های مصرف انرژی در کویرتایر، بطور متوسط ۲۵ درصد کمتر از معیارهای اعلام شده برای این صنعت در استاندارد ملی ایران تحت عنوان "تایر و تیوب" بوده و معیار مصرف انرژی در فرآیندهای تولید به شماره ۹۶۵۰ می باشد.

این موضوع سبب شده تا کویرتایر درمیان ده ها شرکت وصنعت شرکت کننده در سومین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی به تندیس نقره تک ستاره، دست یابد.

همچنین درسومین دوره دوره جایزه ملی مدیریت انرژی، مهندس حسنی به عنوان مدیر برتر انرژی انتخاب و تقدیرنامه گرفت.

فرآیند این جایزه بر اساس تفاهم‌نامه فی مابین “سازمان مدیریت صنعتی”، “سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره ‌وری انرژی برق”، “شرکت بهینه سازی مصرف سوخت”،”ستادتوسعه فناوری حوزه انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری”و “سازمان ملی استاندارد ایران” طراحی و با همکاری بیش از ۶۰ نفر از متخصصان در رشته‌های مرتبط در قالب تیم‌های بررسی و ارزیابی و باصرف بیش از ۱۶۰۰ نفر ساعت کار، به اجرا در آمد.

منبع : کویر تایر

 


در هنگام ثبت نظر به موارد ذیل دقت فرمایید

از زبان فارسی برای کامنت گذاری استفاده نمایید.

استفاده از کاراکتر های خاص و اموجی در ثبت نظر قابل قبول نمی باشد.

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.

مقایسه 0