آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


افتتاح کارخانه جدید آپولو
شرکت آپولو، هفدهمین شرکت بزرگ تولیدکننده ی لاستیک(تایر) در جهان است. این شرکت از سال 2006 فعالیت خود را در کشور هند آغاز نمود. در حال حاضر 4 واحد تولید در هند و 1 واحد در هلند دارد. این شرکت دارای 5000 نمایندگی فعال در هند است.

یکی از اصلی ترین ماموریت های این شرکت تامین ایمنی رانندگان است. در واقع، ایمنی یکی از ویژگی های ذاتی محصولات آپولو میباشد.

شعار این مجموعه "جاده دوست شماست"میباشد.

 

 

افتتاح کارخانه جدید آپولو در بوداپست مجارستان

براساس اخبار منتشر شده در تاریخ دهم آوریل 2017، گروه لاستیک(تایر) سازی آپولو هند واحد تولیدی جدید خود را در مجارستان واقع در 44 مایلی بوداپست، همزمان با چهلمین سالگرد تاسیس گروه آپولو، افتتاح کرده است..

 

ساخت این واحد تولیدی که ششمین کارخانه گروه لاستیک(تایر) سازی آپولو می باشد، در آپریل سال 2015 آغاز شده است و سرمایه ای حدود 505 میلیون دلار در آنجا هزینه شده است. این کارخانه جدید در یک زمین 72 هکتاری ساخته شده و قرار است که سالانه پنج و نیم میلیون لاستیک(تایر) سواری و نیمه سنگین و 675 هزار لاستیک(تایر) تجاری تولید و روانه بازار کند.

منبع: آلتونثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

ارزیابی ارزش برندها در سال 2018 توسط موسسه


ارزش برندها در سال 2018 توسط موسسه "برند فاینانس" ارزیابی گردید. در ارزشیابی مربوط به تولیدکنندگان تایر برند میشلن با مجموع 7930 میلیون دلار در مقام نخست قرار گرفت.

چرخ انعطاف‌پذیر میشلن و مکسیون معرفی شد


نوآوری همواره طی بیش از 100 سال، بخشی از کد ژنتیک شرکت لاستیک‌سازی میشلن (Michelin) در زمینه حمل‌ونقل و توسعه تایر بوده است. میشلن با فناوری آکوروس (Acorus) در همکاری با مکسیون ویلز (Maxion Wheels)، چرخ انعطاف‌پذیر را برای ازبین‌بردن آسیب‌های جاده‌ای وارد

تصمیم نهایی در مورد تاریخ برگزاری نمایشگاه اتومبیل در دیترویت


به گزارش The Detroit Free Press و The Detroit News در دوشنبه روز گذشته، اتحادیه ی نمایندگان خودروهای دیترویت که برگزاریِ نمایشگاه اتومبیل بین المللی آمریکای شمالی در دیترویت را سازماندهی می کند، در نظر دارد تا نمایشگاه سالیانه در ماه ژوئن برگزار شود.

استاندارد آلایندگی خودروها و اسکات پرویت


مخالفت گروههای زیست محیطی و کالیفرنیا با اقدامِ مدیر سابق سازمان حفاظت از محیط زیست آمریکا Scott Pruitt در جهت تجدید نظر در مورد استانداردهای آلایندگی خودرو ها که باعث عدم اطمینان در تولیدکنندگان اتومبیل و تامین کنندگانی که میلیاردها دلار برای تکنولوژی سا

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.