آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


بیش از 18 هزار حلقه لاستیک در قزوین توزیع شد
 

معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای قزوین گفت: تاکنون 18 هزار و 801 حلقه لاستیک در بین رانندگان استان توزیع شده که 15 هزار و 258 حلقه آن مربوط به ناوگان باری بوده است.
جبار قهاری که روز یکشنبه جهت بررسی مسایل و مشکلات رانندگان حمل و نقل کالاهای جاده ای به پایانه های قزوین مراجعه کرده بود، افزود: روند ادامه توزیع لاستیک در صورت تخصیص آن از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت ادامه داشته و درخواست ها نیز براساس محل صدور کارت هوشمند ناوگان و میزان پیمایش یک سال اخیر بررسی و اولویت بندی می شود.
وی ادامه داد: براساس هماهنگی های صورت گرفته توسط این اداره کل مقرر شد از این پس به صورت هفتگی ضمن بازدید از محل پایانه کالای قزوین، جهت رفع مشکلات موجود با رانندگان به صورت حضوری دیدار و گفت و گو داشته باشیم.
به گفته قهاری، بررسی درخواست ها و مشکلات رانندگان و رسیدگی به موقع به آنها از اولویت های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای در زمینه احقاق حقوق رانندگان تلاش گر استان است.
کمتیه توزیع لاستیک استان با حضور نمایندگانی از استانداری، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، صنعت، معدن و تجارت، کانون انجمن های صنفی رانندگان و انجمن صنفی رانندگان کالای شهرستان قزوین تشکیل می شود.

منبع: ایرناثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

چرا قیمت تایر در بازار ۲ برابر کارخانه است!؟


این روزها شاهد اختلاف قیمتی تقریباً دو برابری تایر از کارخانه تا بازار آزاد هستیم. در حال حاضر قیمت تایر پراید در کارخانه ۲۸۴ هزار تومان است اما در بازار با قیمت ۵۳۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. قیمت تایر سمند نیز در کارخانه ۳۷۵ هزار تومان است در حالی که در

چرا لاستیک خودرو گران شد؟ اختلاف ۲ برابری قیمت تایر از کارخانه تا بازار


با اشاره به اینکه در طول یک ماه اخیر عرضه لاستیک از سوی کارخانجات به بازار کاهش پیدا کرده است، اظهار داشت: همین توزیع نامناسب کالا عاملی شده تا ما شاهد افزایش قیمت انواع تایرهای سواری در سطح بازار باشیم.

واردات لاستیک به صفر رسید


دبیر انجمن وارد کنندگان لاستیک گفت: تعرفه ۴۰درصدی و اختصاص ارز نیمایی که به سختی می‌توان آن را تهیه کرد، باعث شده که واردات هیچ گونه توجیه اقتصادی نداشته باشد.

واردات تایر از چین فعلا متوقف شد


به گزارش فصل اقتصاد،با بسته شدن تمام کانال‌های انتقال ارز به چین،‌ واردات انواع تایر از این کشور متوقف شده است .به گزارش روزنامه «دنیای‌خودرو» پس از اعلام عدم همکاری بانک‌های چینی با تجار ایرانی به‌ویژه کونلون‌بانک چین،‌ بسیاری از تجار با هماهنگی بانک‌مرک

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.