آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


نیاز اتوبوس‌های شرکت واحد به ۳ هزار حلقه لاستیک
 

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه گفت: تولید لاستیک با سایز مناسب اتوبوس‌های دو کابین متوقف شده است و اتوبوس‌های تهران به ۳ هزار حلقه لاستیک نیاز دارند که تنها ۸۰۰ حلقه تحویل داده شده است.

پیمان سنندجی در گفت‌وگو با شهرنوشت با اشاره به این‌که اتوبوس‌های متوقف همیشه وجود دارد، اظهار کرد: اتوبوس‌ها همواره به اورهال شدن (تعمیر، تعویض روغن و ...) نیاز دارند و ورود و خروج آن‌ها به تعمیرگاه مسئله‌ای طبیعی است.

او با اشاره به این‌که تعداد اتوبوس‌های متوقف در مهرماه به دلیل خرابی و نبود لاستیک بالا بود، عنوان کرد: مشکلات به مرور زمان تا حدودی برطرف شده است و در حال حاضر تعداد اتوبوس‌های متوقف به ۷۰ دستگاه می‌رسد.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه با اشاره به این‌که سایز مناسب لاستیک اتوبوس های دوکابین در گذشته تولید می‌شد، گفت: لاستیک اتوبوس‌های دو کابین با اتوبوس‌های تک کابین متفاوت است، در حال حاضر به دلیل اولویت شرکت‌های خودروساز، لاستیک اتوبوس های دوکابین تولید نمی‌شود که مکاتباتی برای تولید مجدد این لاستیک‌ها با شرکت تولیدکننده شده است.

منبع: همشهری آنلاینثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

چرا قیمت تایر در بازار ۲ برابر کارخانه است!؟


این روزها شاهد اختلاف قیمتی تقریباً دو برابری تایر از کارخانه تا بازار آزاد هستیم. در حال حاضر قیمت تایر پراید در کارخانه ۲۸۴ هزار تومان است اما در بازار با قیمت ۵۳۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. قیمت تایر سمند نیز در کارخانه ۳۷۵ هزار تومان است در حالی که در

چرا لاستیک خودرو گران شد؟ اختلاف ۲ برابری قیمت تایر از کارخانه تا بازار


با اشاره به اینکه در طول یک ماه اخیر عرضه لاستیک از سوی کارخانجات به بازار کاهش پیدا کرده است، اظهار داشت: همین توزیع نامناسب کالا عاملی شده تا ما شاهد افزایش قیمت انواع تایرهای سواری در سطح بازار باشیم.

واردات لاستیک به صفر رسید


دبیر انجمن وارد کنندگان لاستیک گفت: تعرفه ۴۰درصدی و اختصاص ارز نیمایی که به سختی می‌توان آن را تهیه کرد، باعث شده که واردات هیچ گونه توجیه اقتصادی نداشته باشد.

واردات تایر از چین فعلا متوقف شد


به گزارش فصل اقتصاد،با بسته شدن تمام کانال‌های انتقال ارز به چین،‌ واردات انواع تایر از این کشور متوقف شده است .به گزارش روزنامه «دنیای‌خودرو» پس از اعلام عدم همکاری بانک‌های چینی با تجار ایرانی به‌ویژه کونلون‌بانک چین،‌ بسیاری از تجار با هماهنگی بانک‌مرک

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.