آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


کشف محل دپوی لاستیک خارجی قاچاق
به گزارش صاحب نیوز، رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: روز گذشته مأموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی اصفهان مطلع شدند یک قاچاقچی کالا مقدار زیادی لاستیک خارجی را در انباری دپو کرده که بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

سرهنگ کارآگاه ستار خسروی اظهار کرد: پس از هماهنگی با مقام قضائی یک تیم مجرب از کارآگاهان به محل اعزام شدند و در بازرسی از آنجا تعداد 262 حلقه لاستیک خارجی بدون مجوزهای مربوطه کشف کردند.

وی ادامه داد: ارزش لاستیک‌های کشف‌شده توسط کارشناسان مربوطه سه میلیارد ریال اعلام‌شده است که در این زمینه یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

رئیس آگاهی اصفهان خاطرنشان کرد: قاچاق کالا به تولیدات داخلی کشور ضربه وارد می‌کند و موجبات بیکاری کارگران کشورمان را فراهم می‌کند که در این خصوص تقاضا می‌شود هرگونه اخبار در این خصوص را از طریق تماس با تلفن 110 به پلیس اطلاع دهید.

منبع:  پایگاه خبری صاحب نیوزثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

چرا قیمت تایر در بازار ۲ برابر کارخانه است!؟


این روزها شاهد اختلاف قیمتی تقریباً دو برابری تایر از کارخانه تا بازار آزاد هستیم. در حال حاضر قیمت تایر پراید در کارخانه ۲۸۴ هزار تومان است اما در بازار با قیمت ۵۳۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. قیمت تایر سمند نیز در کارخانه ۳۷۵ هزار تومان است در حالی که در

چرا لاستیک خودرو گران شد؟ اختلاف ۲ برابری قیمت تایر از کارخانه تا بازار


با اشاره به اینکه در طول یک ماه اخیر عرضه لاستیک از سوی کارخانجات به بازار کاهش پیدا کرده است، اظهار داشت: همین توزیع نامناسب کالا عاملی شده تا ما شاهد افزایش قیمت انواع تایرهای سواری در سطح بازار باشیم.

واردات لاستیک به صفر رسید


دبیر انجمن وارد کنندگان لاستیک گفت: تعرفه ۴۰درصدی و اختصاص ارز نیمایی که به سختی می‌توان آن را تهیه کرد، باعث شده که واردات هیچ گونه توجیه اقتصادی نداشته باشد.

واردات تایر از چین فعلا متوقف شد


به گزارش فصل اقتصاد،با بسته شدن تمام کانال‌های انتقال ارز به چین،‌ واردات انواع تایر از این کشور متوقف شده است .به گزارش روزنامه «دنیای‌خودرو» پس از اعلام عدم همکاری بانک‌های چینی با تجار ایرانی به‌ویژه کونلون‌بانک چین،‌ بسیاری از تجار با هماهنگی بانک‌مرک

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.