آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


13 هزار حلقه لاستیک به نرخ دولتی در آذربایجان غربی توزیع شد
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با بیان اینکه این استان سالانه حدود 100 هزار حلقه لاستیک نیاز دارد، گفت: از 25 تیر سال جاری /آغاز طرح توزیع لاستیک/ تاکنون حدود 13 هزار حلقه لاستیک به نرخ دولتی در بین ناوگان حمل و نقل استان توزیع شده است.
ارسلان شکری افزود: این تعداد حلقه لاستیک با در نظر گرفتن پارامترهایی مانند پیمایش طی شده و تعداد بارنامه های صادره توزیع شده و در حال حاضر نیازمند تامین و توزیع لاستیک برای ناوگان باری و مسافری هستیم.
وی اضافه کرد: سازمان صنعت و معدن از طریق کارخانه‌های داخلی و واردکنندگان خارجی هر میزان لاستیک که وارد کشور می‌شود، را بر اساس سهمیه ناوگان استان‌ها تقسیم می کند که سهم آذربایجان غربی در حدود 4.5 درصد است.
وی از آغاز پرداخت کرایه بر اساس تن بر کیلومتر در آذربایجان غربی خبر داد و گفت: این اقدام یکی از مهمترین مطالبات رانندگان بود که در راستای خدمات دهی بهینه و با کیفیت انجام شد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی ادامه داد: این استان از ابتدای ماه جاری پرداخت کرایه حمل بار بر اساس تعرفه تن - کیلومتر را آغاز کرده که تاثیر بسزایی در معیشت رانندگان خواهد داشت.
شکری اضافه کرد: نرخ پایه تن - کیلومتر به صورت کشوری تعیین شده و یکهزار و 33 ریال به عنوان شاخص پایه تن - کیلومتر انتخاب شده است.
به گزارش ایرنا، در حال حاضر افزون بر 20 هزار ناوگان مسافری و باری در آذربایجان غربی فعال است.
مشکل تامین لاستیک از جمله مهمترین مطالبات رانندگان به ویژه رانندگان باری به شمار می رود که دولت تدبیر و امید بیشترین توان را برای تامین این کالا به کار گرفته است.

منبع: ایرناثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

چرا قیمت تایر در بازار ۲ برابر کارخانه است!؟


این روزها شاهد اختلاف قیمتی تقریباً دو برابری تایر از کارخانه تا بازار آزاد هستیم. در حال حاضر قیمت تایر پراید در کارخانه ۲۸۴ هزار تومان است اما در بازار با قیمت ۵۳۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. قیمت تایر سمند نیز در کارخانه ۳۷۵ هزار تومان است در حالی که در

چرا لاستیک خودرو گران شد؟ اختلاف ۲ برابری قیمت تایر از کارخانه تا بازار


با اشاره به اینکه در طول یک ماه اخیر عرضه لاستیک از سوی کارخانجات به بازار کاهش پیدا کرده است، اظهار داشت: همین توزیع نامناسب کالا عاملی شده تا ما شاهد افزایش قیمت انواع تایرهای سواری در سطح بازار باشیم.

واردات لاستیک به صفر رسید


دبیر انجمن وارد کنندگان لاستیک گفت: تعرفه ۴۰درصدی و اختصاص ارز نیمایی که به سختی می‌توان آن را تهیه کرد، باعث شده که واردات هیچ گونه توجیه اقتصادی نداشته باشد.

واردات تایر از چین فعلا متوقف شد


به گزارش فصل اقتصاد،با بسته شدن تمام کانال‌های انتقال ارز به چین،‌ واردات انواع تایر از این کشور متوقف شده است .به گزارش روزنامه «دنیای‌خودرو» پس از اعلام عدم همکاری بانک‌های چینی با تجار ایرانی به‌ویژه کونلون‌بانک چین،‌ بسیاری از تجار با هماهنگی بانک‌مرک

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.