نمایش محصولات موجود

Yazd tire
کشور مبداء برند:
ایران
تاسیس شرکت:
1365

خرید لاستیک دولتی یزد تایر

درباره یزد تایر

صنایع لاستیک یزد در بین سالهای ۱۳۶۵-۱۳۶۴ فعالیت خود را آغاز کرد. خط تولید تایر و تیوپ دوچرخه و موتور­سیکلت این شرکت با بهره­ گیری از دانش فنی شرکت شرکت آی – آر – سی ژاپن و همچنین با استفاده از تکنولوژی داخلی برای تولید تایرهای بایاس سواری، در سال ۱۳۷۶ افتتاح گردید.

لاستیک یزد تایر

این شرکت برای اولین بار در کشور جهت بهبود و بهینه سازی لاستیک های خود اقدام به تولید لاستیک رادیال سیمی با استفاده از فناوری اروپایی به نام فردشتاین هلند کرد که قابلیت تحمل ۲۴۰ کیلومتر در ساعت را دارند. لاستیک یزد تایر بخش زیادی از تولیدات خود را برای شرکت­ها و کارخانجات خودروسازی، موتورسیکلت و دوچرخه بکار گرفته است و مابقی فروش خود را از طریق نمایندگی­ های مجاز خود در سراسر کشور به دست مصرف کنندگان می ­رساند. یزد تایر علاوه بر فروش لاستیک­ های خود در ایران، آنها را به کشورهای دیگر نیز صادر کرده به طوری که در سال ۱۳۹۶ به عنوان صادرکننده ممتاز کشور برگزیده شده است.

خرید لاستیک یزد تایر به قیمت دولتی

قیمت لاستیک دولتی یزد تایر در مراکز و نمایندگی ­های مجاز این شرکت با نرخ مصوب دولتی ارائه می ­گردد که شما می­ توانید علاوه بر حضور در این مراکز برای خرید لاستیک دولتی یزد تایر به فروشگاه­های اینترنتی معتبر و شناخته شده نیز جهت خرید اینترنتی لاستیک یزد تایر مراجعه فرمایید. هایپرتایر یکی از فروشگاه­های اینترنتی عرضه تایر است که می­توان برای خرید اینترنتی لاستیک دولتی یزد تایر دولتی به آن رجوع کرد.

نمایندگی لاستیک یزد تایر

فروشگاه اینترنتی هایپرتایر علاوه بر ارائه مشخصات، ویژگی­ها و طرح گل ­های متنوع در سایزهای مختلف برای انتخاب بهتر، با فروش اینترنتی لاستیک یزد تایر با نرخ مصوب دولتی، خدمات نصب و بالانس را نیز به صورت سیار و در محل خریدار  یا در یکی از مراکز خدمات در شرق یا غرب تهران در اختیار مشتریان خود قرار می­دهد و همواره در تلاش است تا با ارائه خدمات بهتر پاسخگوی نیاز مشتریان خود باشد. برای ثبت نام لاستیک دولتی یزد تایر می توانید با مراجعه به این وب سایت لاستیک یزد تایر دولتی را در کوتاه ترین زمان خریداری کنید.

انواع لاستیک سواری یزد تایر

این برند دارای سایزها و طرح گل های متنوع، با عملکردهای متفاوت در انواع جاده و خارج از جاده می باشد که مناسب برای خودروهای ایرانی و خارجی است. از طرح گل های پرفروش این برند می توان به: طرح گل های SATURN ، SKY ، NEPTUNE ، SOLAR ،  URANUS ، VENUS ، MERCURY و ...  اشاره کرد که برای خودروهایی مانند: پراید، ، ام وی ام ۱۱۰ ، برلیانس، تندر ۹۰ ، دنا ، برلیانس، کیا سراتو ، چری ، مگان ، سیتروئن ، مزدا ۳ و غیره مناسب می باشد.

سایز انواع لاستیک یزد تایر

لاستیک های این برند دارای تنوع سایزی بسیار گسترده برای انواع خودروهای سواری، شاسی بلند ، وانتی ، سنگین و نیمه سنگین است. از جمله سایز های پرفروش این تایر ایرانی سایز ۱۶۵/۶۵R۱۳ ، ۱۷۵/۶۰R۱۳ ، ۱۸۵/۶۵R۱۴ ، ۲۰۵/۶۰R۱۴ ، ۱۸۵/۶۵R۱۵ ، ۲۰۵/۵۵R۱۶ ، ۱۷۵/۷۰R۱۳ ، ۱۸۵/۶۰R۱۴ و غیره است که برای خودروهای پرتیراژ  ایرانی و خارجی مناسب می باشد.


بیشتر

  • قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • بعدی
مقایسه 0