لاستیک (تایر) تریلر ها
لاستیک(تایر) تریلر ها

لاستیک (تایر) تریلرها:

لاسیتک (تایر)های ماشین های سنگین مثل تریلر ها برای سفرهای طولانی طراحی شده اند. در واقع لاستیک (تایر) های تریلر ها برای ارائه ی سرویس در مسیر های طولانی ساخته  شده اند. از ویژگی های لاستیک (تایر) این نوع وسیله ی نقلیه میتوان به آج متقارن و چسبندگی بالا اشاره کرد. ساختار اصلی داخلی لاستیک (تایر) سیم های فولادی است و رینگ این نوع تایر ها بسیار بزرگ میباشد. اندازه ی لاستیک (تایر) تریلر ها توسط تولیدکنندگان بنابرتوانایی حمل حداکثر بار آنها تعیین میشود. اگر راننده تصمیم به بالا بردن تحمل وزن بار داشته باشد در این صورت اولین چیزی که باید در نظر گرفته شود لاستیک های وسیله ی نقلیه است. چراکه اگر بخواهیم تحمل بار را افزایش دهیم لاستیک (تایر) نیاز به فشار باد بیشتر و در نهایت قدرت بیشتر دارد.

نکته ی مهم این است که در تریلر ها همه ی لاستیک (تایر) ها باید هم سایز باشند. هم سایز بودن لاستیک (تایر) ها ایمنی راننده و بار ماشین را تضمین میکند.

همه ی لاستیک (تایر)ها پس از مدتی فشار باد خود را از دست میدهند. پس ضروریست قبل از هر سفری آن را چک کنیم. به طور خاص، بهتر است این کار در تریلر ها قبل از صبح که نور خورشید زیاد نیست انجام شود.روی این مسئله آزمایشاتی صورت گرفته است.تایرهایی که در معرض تابش مستقیم خورشید قرار داشتند تا 3 PSI فشار را نشان داده اند ولی تایر هایی که در سایه هستند فشار باد ثابت تری را دارند.


در هنگام ثبت نظر به موارد ذیل دقت فرمایید

از زبان فارسی برای کامنت گذاری استفاده نمایید.

استفاده از کاراکتر های خاص و اموجی در ثبت نظر قابل قبول نمی باشد.

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.

مقایسه 0