هشدار در مورد نحوه ثبت سفارش تایر دولتی

ثبت رکورد جدید پورشه پانامرا با لاستیک میشلن
ثبت رکورد با لاستیک میشلن

خودرو پورشه پانامرا که مجهز به لاستیک های Pilot Sport Cup 2  میشلن می باشد رکورد جدیدی را در مدار 20.832 کیلومتری نوربرینگ آلمان و در زمان 7 دقیقه و 29.81 ثانیه زد. این رکورد توسط لارس کرن و با خودرو پانامرا که مجهز به لاستیک های Pilot Sport Cup 2 میشلن با سایز 275/35 ZR 21  برای جلو و 325/30 ZR 21 برای عقب بوده است ، زده شد . لارس کرن در مورد زمان ثبت رکورد گفت:  بهبود دینامیک جانبی خودرو و افزایش سطح چنگ زنی لاستیک های جدید PS Cup 2 میشلن تأثیر عمده ای در ثبت این رکورد داشته است. در این آزمایش با وجود لاستیک های میشلن من موفق به چنگ زنی عالی در پیچ و با سرعت بالا شدم  ، که قبلاً تصور این را نمی کردم که با این خودرو با این رکورد امکان پذیر باشد.

لاستیک های Pilot Sport Cup 2 میشلن پیش از این به عنوان لاستیک های فابریک ( OE ) در بسیاری از خودروهای پورشه مانند : 918 Spyder ، Cayman GT4 ، 911 GT3 و GT3 RS و 911 GT2 RS  استفاده شده است . از ویژگی های این تایر می توان به تکنولوژی چند ترکیبی و طراحی آن اشاره کرد . این تایر دارای چنگ زنی عالی در هر شرایط آب و هوایی می باشد و همچنین مقاومت ، دقت و تعادل عالی را بین جلو و عقب خودرو و استفاده از فرمان تضمین می کند . این لاستیک با توجه به ویژگی هایی که دارد مورد نیاز سازندگان خودروهای آلمانی است و از نظر مقاومت غلطشی با مقررات اروپایی مطابقت دارد و قرار است به زودی در بازار خودرو و تایر در دسترس همگان قرار بگیرد.
 


در هنگام ثبت نظر به موارد ذیل دقت فرمایید

از زبان فارسی برای کامنت گذاری استفاده نمایید.

استفاده از کاراکتر های خاص و اموجی در ثبت نظر قابل قبول نمی باشد.

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.

مقایسه 0