هشدار در مورد نحوه ثبت سفارش تایر دولتی

به نظر شما یک ماشین چند قطعه دارد؟!
به نظر شما یک ماشین چند قطعه دارد

به نظر شما یک خودرو چند قطعه می تواند داشته باشد ؟

جالب است بدانید که 30 هزار قطعه در ساخت یک خودرو استفاده می شود. هر کدام از این قطعات از مواد خاصیو  با روش های خاصی تولید می شوند و در آخر به عنوان اجزای سازنده ی یک سیستم بزرگ استفاده می گردند. جالب است بدانید که 10 هزار قطعه از این 30 هزارتا در موتور جمع شده اند. 150 قطعه ی متحرک مثل درب خودرو، پنجره، فرمان و ... وجود دارد.

طبق آخرین آماری که از یک کارخانه ی تولید خودرو گرفته شده است، این پروسه یعنی ساختن یک اتومبیل 17 تا 18 ساعت طول می کشد. شما فکر کنید که 30 هزار قطعه در این مدت زمان در کنار هم قرار می گیرند و در نهایت به وسیله ی مورد استفاده ی ما و شما قرار می گیرد. البته که در دنیای امروز و با پیشرفت روزافزون تکنولوژی هیچ چیز بعید ویا عجیب و غریب نیست.

در میان تمام این قطعات رینگ و لاستیک از چند جهت مورد توجه ویژه قرار دارد. ابتدا اینکه بخش بزرگی از ویژگی های رانندگی با هر خودرو به نوع، جنس، سایز و سایر مشخصات فنی تایر بستگی دارد. از سوی دیگر امروزه ظاهر رینگ و تناسب آن با لاستیک انتخاب شده یکی از موارد زیبایی شناختی پراهمیت در طراحی و ساخت هر خودرو محسوب می گردد.


در هنگام ثبت نظر به موارد ذیل دقت فرمایید

از زبان فارسی برای کامنت گذاری استفاده نمایید.

استفاده از کاراکتر های خاص و اموجی در ثبت نظر قابل قبول نمی باشد.

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.

مقایسه 0