خودرو برقی هامر GMC 2020
 

 

شرکت جنرال موتورز خودرو هامر GMC تمام برقی و جدید خود را معرفی کرده است، اولین ابر خودرویی که انتشار گازهای گلخانه ای آن صفر است. این خودروی تمام برقی عملکرد فوق العاده ای در جاده های معمولی و آفرودی دارد .

هامر جدید انرژی خود را از سیستم Ultium Drive  (سیستمی از موتورهای الکتریکی برای خودروهای نسل جدید برقی) دریافت می کند. قدرت این خودرو 1000 اسب بخار است و همچنین در 3 ثانیه، سرعتی 100 کیلومتری در ساعت دارد و با شارژ باتری تا 560 کیلومتر مسافت را طی می کند.  خودرو GMC با هدفی مبتکرانه به بازار خواهد آمد و یک گام به آینده الکتریکی نزدیک می شود. خودرو هامر GMC به عنوان بهترین ابرخودروی آفرود برقی طراحی شده است که دارای ویژگی های جدید است که برای به چالش کشیدن موانع و زمینهای سخت ساخته شده است. از ویژگی های برجسته آن می توان به، هدایت  منحصر بفرد 4 چرخ crawalk ( به چرخ های عقب و جلو اجازه می دهد تا با سرعت کم در یک زاویه حرکت کنند و حرکت مورب خودرو را برای قابلیت مانور بیشتر در زمینهای چالش بر انگیز امکان پذیر می کند)، سیستم تعلیق هوا، لاستیک های 35 اینچی گودیر، زره زیر بدنه و ... اشاره کرد. این خودرو افسانه ای در هر لحظه، تجربه ای لذت بخش را برای راننده و سرنشینان خودرو فراهم می سازد.

 

 


در هنگام ثبت نظر به موارد ذیل دقت فرمایید

از زبان فارسی برای کامنت گذاری استفاده نمایید.

استفاده از کاراکتر های خاص و اموجی در ثبت نظر قابل قبول نمی باشد.

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.

مقایسه 0