کمپانی تایر تراینگل
 

کارخانه تایرسازی تراینگل به عنوان یکی از پیشروان صنعت تایر در نوآوری و تکنولوژی، از حدود 45 سال پیش فعالیت خود را در زمینه تولید و عرضه انواع تایرهای سواری، لاستیک شاسی بلند، لاستیک آفرود، لاستیک باری، لاستیک اتوبوسی، لاستیک راهسازی، لاستیک معدنی و صنعتی آغاز کرده است. این کمپانی هر ساله با گسترش مرکز تحقیق و توسعه خود با بهره گیری از جدیدترین سیستم های کنترل کیفی در تلاش است تا محصولاتی با تکنولوژی روز جهان تولید و با استفاده از الگوی توسعه پایدار و به کارگیری استانداردهای روز جهانی با حفظ منابع محیط زیست، محصولی با کیفیت را به مشتریان خود عرضه نماید.

 تمامی کارخانه های تایر تراینگل مجهز به دستگاه ها و نرم افزارهای هوشمند کنترل کیفی می باشند تا از این طریق اطمینان کامل برای ارائه محصولی با کیفیت حاصل شود.

کارخانه تراینگل به دلیل ظرفیت بالای تولید انواع تایرهای سواری، تایر باری، تایر اتوبوسی، تایر راهسازی و معدنی، یکی از تامین کنندگان اصلی تایر برای حدود 50 خودروساز چینی مانند فاو، دانگ فنگ، جی ام، نیسان، سوزوکی، ولوو، کاترپیلار، ترکس، هیوندای و غیره ... می باشد.

 عرضه و فروش محصولات تراینگل در بیش از 165  کشور جهان از جمله: امریکای شمالی و جنوبی، اروپا، استرالیا، روسیه، هند، چین و دیگر کشورهای آسیایی، حاکی از کیفیت بالا و جهانی شدن این برند می باشد.

کارخانه تایر تراینگل فعالیت تجاری خود را بر مبنای ارزشهایی مانند: صداقت، سختکوشی، تعهد در توسعه و نوآوری، انجام مسئولیت اجتماعی در قبال محیط زیست، پاسخگویی به نیازها و خواسته های مشتریان، همکاران تجاری و کارکنان خود بنا نموده است.

 


در هنگام ثبت نظر به موارد ذیل دقت فرمایید

از زبان فارسی برای کامنت گذاری استفاده نمایید.

استفاده از کاراکتر های خاص و اموجی در ثبت نظر قابل قبول نمی باشد.

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.

مقایسه 0