آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


طراحی جدید میشلن برای خوروهای گلف و چمن زنی
 


میشلن امریکای شمالی ، تایرهای جدید X Tweel Turf Comfort را برای خودرو های گلف ، چرخ دستی های گلف و ماشین های چمن زنی معرفی کرد . این نسخه از چرخ های میشلن ، جایگزین تایر و چرخ استاندارد10 N8.5X8 برای کاربران چرخ های دستی گلف گازی یا برقی می شود.

جاستین براک ، مدیر ارشد بازاریابی ، میشلن آمریکای شمالی گفت: میشلین نسخه جدید Comfort را بر اساس بازخورد مستقیم از مشتریان توسعه داده است ، وی افزود : این محصول به عنوان یکی از نمونه کارهای زیبای ما معرفی خواهد شد و همچنین این نسخه از Tweel دارای کشش بهتر و ظرفیت تحمل بار بالا تر خواهد بود و به همین دلیل ما به تولید این نسخه از تایر برای چرخ دستی های گلف ادامه خواهیم داد.
طراحی جدید شامل : ساختار برشی نرم تر که باعث کاهش سختی و بهبود راحتی می شود. تایرها روی سطوح صاف و سراشیبی ها به خوبی عمل کنند و همچنین فشار پایین آن به سطح ، باعث کاهش آسیب چمن می شود. چرخ ها دارای یک الگوی چهار باند 1 سانتی متری و یک مرکز توپی سیاه است . تایرهای  Comfort را می توان در ماشین های چمن زنی ایستاده نیز استفاده کرد که از تایر سایز 10 N8.5X8 استفاده می کنند.

از آنجا که X Tweel Turf فاقد هوا است ، پنچر نمی شود و نیاز به تنظیم باد ندارد .  این تایر از رزین پلی استر با مقاومت بالا ساخته شده که بار زیاد را تحمل و ضربه را جذب می کند که این قابلیت برای خودروهای گلف بسیار کاربردی است . این تایر دارای آج های با دوام و جهت دار  است که عمر سایش را طولانی تر می کند. حداکثر سرعت این تایر 40 کیلومتر در ساعت و حداکثر بار 240 کیلوگرم است.

 

 

 ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

همکاری مایکروسافت و بریجستون برای توسعه اولین سیستم کنترل آسیب تایر در دنیا


شرکت مایکروسافت و شرکت ژاپنی بریجستون که یکی از بزرگترین تولید کننده تایر در دنیا می باشد ، همکاری جهت توسعه سیستم کنترل آسیب تایر (TDMS) را آغاز کردند . این سیستم با اتصال به سیستم عامل MCVP (Microsoft’s Connected Vehicle Platform ) مایکروسافت ، آسیب وارد شده به تایر را در همان لحظه تشخیص و اتفاقات روی سطح تایر را شناسایی و به راننده اطلاع می دهد.

میشلن تایر Pilot Sport 4 تمام فصول را وارد بازار کرد


میشلی اعلام کرد : این تایر برای ارائه عملکرد بهتر در طول سال طراحی شده است و همچنین کنترل بسیار خوبی در هر لحظه و هر فصل را به رانندگان می دهد. این شرکت افزود : تایر Pilot Sport 4 تمام فصول ، آخرین نسل از تایرهای با عملکرد فوق العاده بالا ( UHP ) است .

خودرو شش چرخ سایبرتک تسلا برای مریخ نوردان


بعد از ارسال موفق دو فضا نورد ناسا به استگاه فضایی بین المللی توسط spacex ، ممکن است مجددا همکاری مشترکی بین ایلان ماسک (کارآفرین حوزه تکنولوژی ) و ناسا در رابطه با خودرو برقی تسلا شکل بگیرد .

مدیریت انرژی میشلن


در حال حاضر برای محافظت از زمین ما نیاز داریم تا بیشتر از هر زمان دیگر ، انتشار CO2 را کاهش دهیم . آیا میدانید در سال 2019 با افزایش جمعیت و نیازهای روز افزون آنها بیش از 40 میلیارد تن CO2 منتشر شده است؟

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.