آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


کارخانه تایر سازی تراینگل در چین تولیدات خود را آغاز کرد
کارخانه تایر سازی شرکت تراینگل در چین پس از تعطیلی طولانی مدت به دلیل بیماری کوید 19 ، فعالیت خود را از سر گرفت.

مانی سیسرو ، مدیر عامل  شرکت تراینگل گفت :  با توجه به تاثیرات بیماری کوید 19 بر روی تمام مشاغل از جمله تولید لاستیک و شرایط نامعلوم به وجود آمده ، بعد از پایان قرنطینه در چین و از سر گیری مشاغل شرکت تراینگل تصمیم بر این گرفت تا چهار کارخانه خود را با ظرفیت کاری بیش از 90٪ شروع کند.
آقای سیسرو گفت  : پیش از این کارخانه های تراینگل به دلیل سال نو چینی ، تعطیلی سه هفته ای و هم اکنون نیز تعطیلات اجباری مربوط به بیماری کوید 19 را تجربه کرده اند که با توجه به کم شدن آمار این بیماری در چین دولت اقدامات لازم را برای جلوگیری از شیوع ویروس انجام داده تا مردم به زندگی عادی خود بازگردند و همچنین مشاغل فعالیت خود را آغاز کنند . کارخانه های تراینگل نیز  با احتیاط و اقدامات لازم فعالیت خود را از سر گرفتند و  تقریباً تمام کارمندان اکنون مشغول بکار هستند.  وی همچنین اضافه کرد :  نگرانی اصلی ما سلامتی و رفاه همه اعضای تیم تراینگل و خانواده هایشان در سراسر جهان و مشتریانمان است. آقای سیسرو افزود : کارخانه های این شرکت در وایشی ، استان شاندونگ ، در ساحل دریای زرد واقع شده اند و در فاصله بسیار خوبی از مرکز ویروس در ووهان قرار دارند 
تمرکز اصلی تراینگل در درجه اول بر روی تولید لاستیک های وانتی ، OTR  و نوع ST در آمریکای شمالی است.
آقای سیسرو گفت: کانتینر های زیادی از لاستیک های تراینگل به دلیل شیوع این بیماری در ایالات متحده وجود دارد که اداره تدارکات تراینگل در تلاش است تا موانعی را که توسط این بیماری همه گیری جهانی ایجاد شده بردارد و این مشکل را حل و تایرها را به دست مصرف کنندگان و نمایندگان فروش خود برساند.
وی گفت: کارخانه های تراینگل دارای انبارهای انبوه و پیشرفته است که به مشتریان ما در تهیه لاستیک های تجاری و مصرفی مورد نیاز آنها کمک می کند.
درباره تایر تراینگل : این گروه با نام تجاری تایر تراینگل شناخته می شود و یک شرکت تایر سازی چینی است که طیف وسیعی از لاستیک برای انواع وسایل نقلیه از اتومبیل های سواری گرفته تا خودروهای مربوط به تجهیزات ساختمانی و لاستیک های مناسب را برای اهداف خاص تولید می کند. از سال 2015 ، این شرکت به عنوان چهاردهمین تولید کننده بزرگ تایر در جهان شناخته شده است.
شرکت تراینگل به عنوان یک شریک استراتژیک و تأمین کننده بسیاری از شرکت های خارج از کشور فعالیت می کند. این شرکت با شرکت های Caterpillar ، ولوو و گودیر همکاری کرده است. از نظر موفقیت سهم بازار ، عمده ترین جایگاه شرکت در رده تولید تایرهای (OTR)  قرار دارد که شامل  : لاستیک برای خودروهای مربوط به معدن ، ساخت و ساز و سایر مصارف صنعتی می باشد. این شرکت چهارمین تولید کننده لاستیک های OTR است و 90 درصد از سهام OTR خود را به بازارهای صادراتی ارسال می کند.

 

 ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

دریافت حواله تایرهای سنگین و نیمه سنگین ( به روز شده )


در اردیبهشت ماه سال جاری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام کرد به دلیل شیوع و همه گیری بیماری کرونا جهت جلوگیری از ازدحام جمعیت و حفظ سلامت و ایمنی ، از این پس رانندگان و مالکان خودروهای سنگین و نیمه سنگین از مراجعه حضوری اجتناب کرده ...

شرکت جی تی یک میلیون ماسک و مبلغی جهت حمایت و مبارزه با کووید-19 در نظر گرفت


شرکت تولید کننده تایر جی تی در سنگاپور برای حمایت از جامعه جهانی در مبارزه با بیماری همه گیر Covid-19 به پویشی به نام Maskforce پیوست .

تاثیرات کرونا بر روی غول تولید کننده تایر


میشلن در سه ماهه اول سال 2020 با 8.3 درصد کاهش سود نسبت به سال گذشته روبرو شد.

طراحی و تولید انحصاری لاستیک جدید یوکوهاما برای بنز GLS


یوکوهاما اعلام کرد برای شرکت مرسدس بنز لاستیک های ADVAN Sport V107 را به عنوان تجهیزات اصلی این خودروهای جدید GLS 63 4MATIC + تولید کرده است

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.