معرفی برند مارشال




لاستیک های مارشال ارزش ویژه ای را برای پول شما قائل می باشند و تمام انواع لاستیک ها اعم از لاستیک سواری، لاستیک های اس یووی، لاستیک های مخصوص جاده های کوهستانی، کامیون،، ون و کالسکه کودکان را دارا می باشد.

لاستیک های مارشال توسط ویژگی برجسته ای که عملکرد بی نظیر با قیمتی بسیار عالی می باشد، شناسایی می شوند که می توان این تلفیق را در لاستیک زمستانی مارشال ار.زن .دبلیو ١٥ که در ارزیابی کلی از آزمون ٢٠١٢ تایر زمستانی که به طور مشترک توسط اومات و آداک انجام گرفت، مشاهده کرد. مارشال یک شرکت تابعه از شرکت کومهو کره است که دفتر مرکزی آن در گوانگ جو می باشد.

لاستیک کومهو در سال ١٩٦٠ تاسیس شد و درسال گذشته با فروش بیش از ٦٥ میلیون تایر بیش از ٢ میلیون دلار درآمد زایی کرده است. این کمپانی جزیی از گروه کومهو آسیانا می باشد که ازقدیمی ترین و بزرگترین و مشهورترین شرکت ها در کره می باشد که همچنین به هواپیمایی آسیانا که عضو اتحاد ستاره می باشد، تعلق دارد.

با بیش از ١٠٫٠٠٠ کارمند در سراسر دنیا، کومهو لاستیک هایی را برای ماشین های سواری، کریرها و کامیون ها تولید و به فروش می رساند. کومهو دارای تجهیزات تولید لاستیک در کره، چین و ویتنام می باشد و همچنین دارای مراکز تحقیقاتی در کره، چین، اروپا و آمریکای شمالی می باشند. لاستیک های کومهو دارای تجهیزات اصلی نصب شده در وسایل نقلیه گوناگون نظیر فولکس واگن، مرسدس بنز و همچنین برند های کره ای هیوندای و کیا می باشد.


در هنگام ثبت نظر به موارد ذیل دقت فرمایید

از زبان فارسی برای کامنت گذاری استفاده نمایید.

استفاده از کاراکتر های خاص و اموجی در ثبت نظر قابل قبول نمی باشد.

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.

مقایسه 0