آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


تایرهای جدید Adventuro HT Highway All Season جی تی رادیال
 

جی تی اعلام کرد تایرهای جدید Adventuro HT Highway All Season برای مسافت های طولانی و رانندگی نرم و بی صدا طراحی شده است . این لاستیک مناسب برای انواع خودروهای سواری ، شاسی بلند و وانت می باشد که توسط کمپانی جی تی و با برند GT Radial ارائه می شود .

تایر جدید Adventuro HT Highway All Season توسط مهندسان در مرکز توسعه و پژوهش جی تی در ایالت متحده طراحی شده و همچنین توسط تولیدکنندگان جی تی با کیفیت بالا در کارولینای جنوبی تولید شده است .

توماس اوکیهیسا مدیر بازاریابی جی تی گفت : این تایر ترکیبی از طول عمر آج ، رانندگی نرم و چسبندگی قابل اعتماد می باشد که منجر به رضایت مصرف کنندگان تایر GT Radia می شود .

تایر جدید دارای رتبه M+S ( گل و لای + برفی ) با ضمانت سایش 60.000 مایل ( 96500 کیلومتر ) و 30 روز ضمانت رانندگی رضایت بخش برای مصرف کننده پشتیبانی می شود . در حال حاضر 32 سایز این تایر در قطر رینگ 20-15 اینچ ، نسب منظر 85-50 و پهنای تایر 275-215 با رتبه های سرعت H / T / S / R / V متغیر است. سایزهای دیگر در حال توسعه می باشد .

ویژگی و مزایای تایرهای Adventuro HT شامل :

  • طراحی دیواره های دوطرفه ظاهری عالی را فراهم کرده است
  • خطوط موج دار عمیق بر روی آج باعث بهبود چسبندگی در جاده های برفی و بارانی می شود
  • لبه های Chamfered آج باعث افزایش تخلیه آب و کاهش خطر هیدروپلنینیگ می شود
  • آج وسط باعث بهبود و ثبات ترمز در سرعت های بالا در بزرگراه می شود

 

 ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

خودرو برقی هامر GMC 2020


هامر خودرو GMC تمام برقی و جدید خود را معرفی کرده است ، اولین ابر خودرویی که انتشار گازهای گلخانه ای آن صفر است . این خودروی تمام برقی عملکرد فوق العاده ای در جاده های معمولی و آفرودی دارد .

تولد اولین خودرو سونی


در نمایشگاه سالانه تجاری ( CES ) 2020 ، سونی از خودرو برقی خود به نام vision-S رونمایی کرد . نمونه اولیه این خودرو بدون راننده می باشد . در این خودرو 33 سنسور تعبیه شده که باعث ایمنی ، راحتی ، سازگاری و ... می شود .

تکنولوژی ساخت زیره کفش توسط میشلن


در سال 2003 میشلن اولین تکنولوژی ساخت زیره های کفش خود را راه اندازی کرد . شباهت بین فن آوری تایر و زیره های کفش ، ارتباط بین کف پاها و زمین زیر آن می باشد .

ژاپن چشم ها را به سمت آسمان می چرخاند ، مسابقه ای برای طراحی خودروهای پرنده در سه سال


دولت ژاپن برنامه های سرمایه گذاری خود را برای توسعه خودروهای پرنده اعلام کرده است. هدف دولت ژاپن در سه سال آینده ( تا سال 2023 ) حل مشکلات جا به جایی با استفاده از خودروهای پرنده برای حمل و نقل مردم در شهرهای بزرگ ، مناطق کوهستانی دشوار و جزایر دورافتاده است.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.