بهترین لاستیک برای اپتیما
بهترین لاستیک برای اپتیما

اپتیما را باید یکی ازموفق‌ترین خودروهای کیا درایران دانست. خودرویی که توسط اطلس‌خودرو، نماینده رسمی کیا درایران، عرضه می‌شود و در بازار داخل مورد استقبال خوبی قرار گرفته است.

نسل چهارم کیا اپتیما که با نام اپتیما JF در سال 2015 رونمایی شد، پیش فروش این خودرو توسط شرکت اطلس خودرو آغاز شده است و طبق اعلام شرکت، این خودرو با موتور2.4 لیتری تِتا 2 به بازار ایران راه پیدا کرده است. این موتور در نسخه MPi ، حدود 172 اسب بخار قدرت دارد و با سیستم GDi تا 190 اسب بخار قدرت را برای اپتیما جدید فراهم می کند.

لاستیک استاندارد این خودرو در مدل های جدید سایز235/45/18 و 225/45/18 و در سری قدیم این خودرو 215/55/17 و 205/65/16 در نظر گرفته شده که با توجه به آپشن های مختلف سال ساخت با توجه به رینگ متفاوت می باشد، امکان انتخاب و جایگزینی سایزهای پهن تر نیز وجود دارد ولی  انجام این کار خیلی مرسوم نمی باشد. با توجه به تنوع گسترده در سایز این خودرو  وممکن نبودن جایگزینی بین سایز های مختلف توصیه می شود قبل از اقدام به خرید حتما سایزخودرو خود را بررسی نمایید. در حال حاضر تنوع بسیار خوبی از برند های معتبر بین المللی در سایز های مناسب این خودرو در بازار ایران در دسترس هستند.


در هنگام ثبت نظر به موارد ذیل دقت فرمایید

از زبان فارسی برای کامنت گذاری استفاده نمایید.

استفاده از کاراکتر های خاص و اموجی در ثبت نظر قابل قبول نمی باشد.

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.

مقایسه 0