آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


لاستیک های هوشمند گودیر
شرکت تایر و لاستیک گودیر اخیراً نزدیک به 5 میلیون کیلومتر آزمایش بر روی جاده ها و آزمایشات میدانی از مشتریان با لاستیک های متصل انجام داده است . لاستیک های متصل – لاستیک هایی هستند که سنسورهای تعبیه شده دارند و قادر به اعلام شرایط لاستیک و خودرو به راننده می باشند . آنها ویژگی های تایر را اندازه گیری می کنند و منجر به افزایش عملکرد و ایمنی بالقوه خودرو می شوند.
مطالعات اولیه نشان می دهد که لاستیک های متصل گودیر می توانند فاصله ترمز بین یک تایر جدید و فرسوده را تا 30 درصد کاهش دهند. با پیشرفت در ساخت خودرو ها و تبدیل شدن آنها به خودروهای برقی و خودران ، لاستیک های متصل و تأثیر آنها در فاصله ترمز ، اهمیت ارتباط خودروها با تایر را افزایش می دهد.
سیستم تایر هوشمند متصل گودیر به طور مداوم اطلاعات مربوط به تایر را اندازه گیری و ثبت می کند ، این سیستم با سایر داده های خودرو ارتباط داشته که به الگوریتم های اختصاصی مبتنی بر cloudbased گودیر متصل است.
لاستیک های هوشمند می توانند سایش لاستیک ، تحمل بار ، تورم لاستیک ، دما و شرایط سطح جاده را در زمان واقعی اندازه گیری و تنظیم کنند و همچنین امکان این را دارند که این شرایط را به راننده اعلام کنند.

کریس هلسل ، مدیر فناوری گودیر گفت: راننده ای را در نظر بگیرید که هنگام رانندگی امکان این را دارد که سرعت خود را کم کند ، ترمز بگیرد و یا از فرمان دهی ناگهانی جلوگیری کند . اما در نظر بگیرید کسی پشت فرمان نباشد ( برای خودرهای پیشرفته ) چه اتفاقی می افتد ؟ تایر تنها بخشی از خودرو است که ارتباط مستقیم با سطح جاده دارد و می تواند اطلاعات حیاتی را به خودرو منتقل کند و همچنین امنیت و عملکرد را افزایش دهد.
در حالی که لاستیک های متصل گودیر هنوز در دسترس مصرف کنندگان قرار نگرفته است ، این شرکت بطور مداوم و به طور گسترده لاستیک های متصل را با سازندگان خودرو ، استارتاپ ها و شرکت های دیگر مورد آزمایش قرار می دهد و همچنین محصولات و راه حل هایی که باعث بهبود ایمنی مصرف کنندگان در جاده ها باشد را آزمایش می کند.

 ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تکنولوژی ساخت زیره کفش توسط میشلن


در سال 2003 میشلن اولین تکنولوژی ساخت زیره های کفش خود را راه اندازی کرد . شباهت بین فن آوری تایر و زیره های کفش ، ارتباط بین کف پاها و زمین زیر آن می باشد .

ژاپن چشم ها را به سمت آسمان می چرخاند ، مسابقه ای برای طراحی خودروهای پرنده در سه سال


دولت ژاپن برنامه های سرمایه گذاری خود را برای توسعه خودروهای پرنده اعلام کرده است. هدف دولت ژاپن در سه سال آینده ( تا سال 2023 ) حل مشکلات جا به جایی با استفاده از خودروهای پرنده برای حمل و نقل مردم در شهرهای بزرگ ، مناطق کوهستانی دشوار و جزایر دورافتاده است.

روح گذشته با انرژی پاک : آزمایشگاه خودرو Zero ، از لندرور برقی کلاسیک خود رونمایی کرد.


تیم طراحی خلاق در آزمایشگاه های خودرو Zero ، از خودروی شاسی بلند لندرور سری 3 کلاسیک که برقی و دوستدار محیط زیست می باشد رونمایی کرد.

تایرهای جدید Adventuro HT Highway All Season جی تی رادیال


جی تی اعلام کرد تایرهای جدید Adventuro HT Highway All Season برای مسافت های طولانی و رانندگی نرم و بی صدا طراحی شده است . این لاستیک مناسب برای انواع خودروهای سواری ، شاسی بلند و وانت می باشد که توسط کمپانی جی تی و با برند GT Radial ارائه می شود .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.