آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


لاستیک های هوشمند گودیر
شرکت تایر و لاستیک گودیر اخیراً نزدیک به 5 میلیون کیلومتر آزمایش بر روی جاده ها و آزمایشات میدانی از مشتریان با لاستیک های متصل انجام داده است . لاستیک های متصل – لاستیک هایی هستند که سنسورهای تعبیه شده دارند و قادر به اعلام شرایط لاستیک و خودرو به راننده می باشند . آنها ویژگی های تایر را اندازه گیری می کنند و منجر به افزایش عملکرد و ایمنی بالقوه خودرو می شوند.
مطالعات اولیه نشان می دهد که لاستیک های متصل گودیر می توانند فاصله ترمز بین یک تایر جدید و فرسوده را تا 30 درصد کاهش دهند. با پیشرفت در ساخت خودرو ها و تبدیل شدن آنها به خودروهای برقی و خودران ، لاستیک های متصل و تأثیر آنها در فاصله ترمز ، اهمیت ارتباط خودروها با تایر را افزایش می دهد.
سیستم تایر هوشمند متصل گودیر به طور مداوم اطلاعات مربوط به تایر را اندازه گیری و ثبت می کند ، این سیستم با سایر داده های خودرو ارتباط داشته که به الگوریتم های اختصاصی مبتنی بر cloudbased گودیر متصل است.
لاستیک های هوشمند می توانند سایش لاستیک ، تحمل بار ، تورم لاستیک ، دما و شرایط سطح جاده را در زمان واقعی اندازه گیری و تنظیم کنند و همچنین امکان این را دارند که این شرایط را به راننده اعلام کنند.

کریس هلسل ، مدیر فناوری گودیر گفت: راننده ای را در نظر بگیرید که هنگام رانندگی امکان این را دارد که سرعت خود را کم کند ، ترمز بگیرد و یا از فرمان دهی ناگهانی جلوگیری کند . اما در نظر بگیرید کسی پشت فرمان نباشد ( برای خودرهای پیشرفته ) چه اتفاقی می افتد ؟ تایر تنها بخشی از خودرو است که ارتباط مستقیم با سطح جاده دارد و می تواند اطلاعات حیاتی را به خودرو منتقل کند و همچنین امنیت و عملکرد را افزایش دهد.
در حالی که لاستیک های متصل گودیر هنوز در دسترس مصرف کنندگان قرار نگرفته است ، این شرکت بطور مداوم و به طور گسترده لاستیک های متصل را با سازندگان خودرو ، استارتاپ ها و شرکت های دیگر مورد آزمایش قرار می دهد و همچنین محصولات و راه حل هایی که باعث بهبود ایمنی مصرف کنندگان در جاده ها باشد را آزمایش می کند.

 ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

کرونا ، گودیر را هم به چالش کشید !


گودیر آینده ای را برای رانندگان تصور می کند که دیگر هنگام آسیب مجبور به تعویض لاستیک خود نیستند . بلکه در چنین شرایطی لاستیک ها بتوانند خود را ترمیم کنند.

راه اندازی مرکز جا به جایی و حمل ونقل شهری هوشمند


شرکت فناوری کانتینتال در جهت ایجاد شهرهای امن تر و هوشمند تر قدم بزرگی را برداشته است . این شرکت یک مرکز جا به جایی و حمل و نقل شهری هوشمند در ابرن هیلز ، میشیگان راه اندازی کرده است.

طراحی جدید میشلن برای خوروهای گلف و چمن زنی


میشلن امریکای شمالی ، تایرهای جدید X Tweel Turf Comfort را برای خودرو های گلف ، چرخ دستی های گلف و ماشین های چمن زنی معرفی کرد .

همکاری هانکوک با آمازون برای توسعه یک تکنولوژی


شرکت هانکوک در تلاش است از سیستم VCD که آن را الگویی پیش بینی کننده برای خواص ترکیب تایرها ، با استفاده از هوش مصنوعی و داده های بزرگ می داند ، در صنعت خود استفاده کند.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.