مشتریان گرامی؛ توجه فرمایید "زمان تحویل" تایر در صورت انتخاب و یا الزام خدمات "نصب در محل"، همزمان با "زمان نصب" خواهد بود.
پاسخ به پرسش های متداول

آیا لاستیک(تایر) ارسالی از لاستیک(تایر) های جدید تولید شده تامین و ارسال میشود؟

هایپر تایر با دسترسی به بهترین های بازار و با توجه به توان خود ، جدید ترین محصولات را برای مشتریان خود ارسال میکند.
 پس از دریافت لاستیک(تایر) حتما به تاریخ ساخت لاستیک(تایر) درج شده روی تایر دقت نمایید.

 

آیا خدمات نصب سیار شامل حومه تهران نیز خواهد بود ؟

در فاز اول هایپر تایر خدمات نصب سیار خود را تنها در مناطق ۲۲ گانه تهران راه اندازی نموده است.

اما در فازهای بعدی  دایره این خدمات گسترده خواهد شد و بعد از حومه تهران ،‌سایر مناطق ایران نیز تحت  پوشش قرار خواهد گرفت.

 

تایر ها شامل گارانتی می شوند؟

بله، در ابتدا اگر لفاف لاستیک را باز نکرده باشید و لاستیک را روی رینگ سوار نکرده باشید تا 7 روز امکان عودت تایر های خریداری شده به هایپر تایر وجود دارد.

اما اگر پس از باز کردن تایر و یا استفاده از آن متوجه ایرادی در تایر شدید گارانتی از طرف شرکت تولید کننده در تایر های ایرانی و شرکت وارد کننده در تایر های خارجی به شما ارائه می شود. در اطلاعات تمامی محصولات مدت گارانتی آن ها ذکر شده است. (به این نکته توجه داشته باشید که گارانتی از زمان تولید تایر محاسبه می گردد، نه زمان خرید شما.)

 

دریافت کد ملی در حین ثبت نام به چه منظور است؟

با توجه به سیاست های اقتصادی گمرکی جدید تدوین شده از طرف مراجع ذیصلاح در جهت مبارزه با قاچاق کالا، شرکت های قانونی فروشنده کالا موظف به ارائه اطلاعات خریداران خود هستند تا مورد ظن فروش کالای قاچاق قرار نگیرند، و این روشی برای بررسی گردش قانونی کار است.

با توجه به این که هایپر تایر برند زیر مجموعه شرکت چیکانیک تجارت (سهامی خاص) است ملزم به رعایت موارد قانونی اعلام شده می باشد.

 

ارسال به شهرستان چگونه است؟

تحویل تایر در تهران از قاعده تحویل رایگان برای 3 و 4 حلقه و ده هزار تومان برای 2 حلقه  و پانزده هزار تومان برای 1 حلقه پیروی میکند. در صورت ارسال به شهرستان تایر با همین قاعده تحویل ارزان ترین و مناسب ترین باربری می گردد و خریدار هزینه ارسال تایر از تهران تا مقصد خود را می پردازد.

لازم به ذکر است برآورد هزینه و هماهنگی ارسال باید به صورت مورد به مورد صورت بگیرد. در حال حاضر هزینه ها در حدود 10 تا 30 هزار تومان بسته به تعداد و سایز تایر برای نزدیک ترین و دور ترین نقاط ایران در حال نوسان است.

 علاوه بر آن در حال حاضر فروش تایر های ایرانی با نرخ دولتی و فقط برای شهر تهران امکان پذیر هست و شرایط بالا فقط برای تایر های خارجی صدق می کند.

 

آیا در شهرستان ها هم واحد نصب دارید؟

در حال حاضر برنامه ریزی برای راه اندازی شعبات مختلف صورت گرفته است و به زودی اولین شعبه در استان گیلان، شهرستان رشت راه اندازی خواهد شد. نمایندگی سایر استانها در آینده ای نه چندان دور راه اندازی خواهد شد.

 

آیا امکان پرداخت درب منزل وجود دارد؟

در هنگام خرید آنلاین در مرحله پرداخت شما می توانید به دو صورت پرداخت آنلاین و پرداخت حضوری تایر خود را خریداری کنید. توجه داشته باشید پرداخت درب منزل فقط برای مشتریانی می باشد که ساکن مناطق 22 گانه تهران می باشد.

 

هزینه نصب سیار چقدر است؟

هزینه نصب سیار  با توجه به رینگ خودرو متفاوت است. تعرفه خدمات نصب سیار را می توانید در صفحه خدمات نصب مشاهده فرمایید.

 

هزینه حمل رایگان است؟

هزینه حمل در مناطق 22 گانه تهران برای 1 حلقه 15 هزار تومان و برای 2حلقه تایر مبلغ 10 هزار تومان و 3 و 4حلقه

رایگان می باشد.

 

سایز مورد نظر من در سایت موجود نیست؟

با توجه به تنوع بسیار زیاد خودرو ها و سایز تایر مربوط به آن امکان موجود بودن همه سایز ها و برند ها در هیچ مجموعه ای وجود ندارد.

در موارد ناموجود بودن برخی از تایر ها، هایپر تایر امکان بررسی سایز و موجود نمودن آن را در فاصله زمانی کوتاه در اختیار دارد.

 

نوع خودرو
سایز تایر