مشتریان گرامی؛ توجه فرمایید "زمان تحویل" تایر در صورت انتخاب و یا الزام خدمات "نصب در محل"، همزمان با "زمان نصب" خواهد بود.
درباره هایپر تایر

فروشگاه اینترنتی لاستیک هایپر تایر

هایپر تایر  در سال 1395با ایده ای خلاقانه  برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش اینترنتی لاستیک در انواع برند های ایرانی و خارجی بوجود آمد. علاوه بر امکان مقایسه لاستیک با در نظر گرفتن دوازده شاخص فنی و ظاهری ، ویژگی متمایز این مجموعه ارایه خدماتی نوین در زمینه نصب تایر های عرضه شده به صورت سیار است .

به کمک هایپر تایر زمان طلایی خود را به روش های سنتی هدر نمی دهید ، با هایپر تایر می توانید بدون اتلاف وقت و با آسودگی از خرید آنلاین خود لذت برده ، تایرهای خریداری شده را سریع تحویل بگیرید و برای اولین بار در ایران از نصب تایر خریداری شده در محل دلخواه خود بهره مند شوید.

دسترسی مجموعه هایپر تایر به منابع تامین کالا از انواع تولیدات داخلی وبرند های معتبر بین المللی این امکان را فراهم نموده است تا همواره  جدیدترین تولیدات با بهترین کیفیت و قیمت های رقابتی در دسترس مشتریان قرار گیرد.

یکی از موارد موثر بر کیفیت تایر شرایط انبار داری آن است، هایپر تایر با ایجاد مجموعه انبار های مدرن  بهترین شرایط نگهداری تایر را فراهم نموده  که نقش به سزایی در تضمین کیفیت محصول ارائه شده  دارد.

هایپر تایر برند فروش اینترنتی لاستیک شرکت چیکانیک تجارت (سهامی خاص) است .

در این وب سایت با تکیه بر کاملترین بانک اطلاعاتی خودرو کشور برای انتخاب لاستیک مورد نظر خود به اطلاعات فنی و پیچیده نیاز ندارید ، بلکه فقط کافیست اسم اتومبیل خود را بدانید آنگاه تنها با چند کلیک قادر خواهید بود تایر مورد نظر خود را بیابید.

 

و اینک با گذشت کمتر از یک سال از شروع فعالیت هایپر تایر، نسل دوم خودرو های خدماتی "نصب و بالانس سیار لاستیک در محل" وارد چرخه فعالیت ناوگان هایپر تایرشد. از ویژگی های بارز این خودرو ها می توان به چابکی بیشتر و استفاده از ابزار بروز و کارآمد  برای ارائه خدمات هر چه سریع تر و با کیفیت تر از قبل به مشتریان عزیز اشاره نمود.

به لطف اطمینان شما همراهان گرامی تیم هایپر تایر همواره در صدد ارتقاء سطح کیفی خدمات و نوآوری به منظور پاسخ گویی  درخور شأن مشتری ایرانی است.

 

هایپر تایر اندیشه ای متفاوت، خدمتی متمایز

نوع خودرو
سایز تایر