پانزدهمین همایش ملی و پنجمین نمایشگاه بین المللی زنجیره ی ارزش صنایع لاستیک ایران برگزار شد.
 نمایشگاه بین المللی زنجیره ی ارزش صنایع لاستیک ایران

به گزارش هایپرتایر؛ پنجمین نمایشگاه زنجیره ی ارزش لاستیک ایران در سال تولید پشتیبانی ها و مانع زدایی ها از تاریخ 21 دی ماه با حضور مسئولان معادن و فرآورده های وزرات صمت و مدیران عامل شرکت های تایرسازی و صنایع مرتبط افتتاح شد.

این نمایشگاه با حضور 55 شرکت تولید کننده و وارد کننده تایر، مواد اولیه ساخت تایر و تیوپ، ماشین آلات صنایع لاستیک، شرکت های بازیافت و روکش کنندگان تایر در هتل المپیک تهران برگزار گردید.
غرفه های این نمایشگاه در سه سالن مجزا در طرح های مختلف به متقاضیان صنایع لاستیک و شرکت های مرتبط واگذار گردیده بود.
قابل ذکر است؛ هدف از برگزاری این نمایشگاه تاکید بر اهمیت تولید تایر سبز و استفاده مواد اولیه تجدیدپذیر و تبادل نظر در خصوص قانون ریچ، ساختار تایر، آمیزه سازی، نانو تکنولوژی است.
در این نمایشگاه شرکت های بزرگ تولید کننده لاستیک ایرانی از جمله: بارز، ایران تایر، کویرتایر، ایران یاسا و دیگر تولیدکننده ها به منظور برقراری ارتباط بیشتر با شرکت های مرتبط داخلی و خارجی حضور داشتند.
بارز، بزرگترین تولیدکننده ی لاستیک در ایران با حضور در این نمایشگاه از محصولات خود رونمایی کرد و تجارب، دانش و اطلاعات خود درمورد ساختار و متریال لاستیک که برگرفته از ویژگی های راهبردی انتقال یافته از کنتیننتال، مارانگونی ایتالیا است را در اختیار بازدیدکنندگان قرار داد.
گروه صنعتی بارز، علاوه بر تامین نیاز بازار با 64 شرکت خودروساز شامل: خودروسازهای سبک و سنگین و همینطور کشاورزی همکاری بلند مدت در تامین تایر دارد که مقبولیت قابل توجهی را در این بازار کسب نموده است.
لاستیک سازی کویرتایر اولین تولیدکننده لاستیک سبز و پیشرو در تولید تایرهای مورد نیاز خودروهای تمام شاسی بلند در ایران توانمندی خود را  با نمایش لاستیک های نصب شده روی خودروهای تویوتا پرادو، فیدلیتی، سانتافه، هایما و دیگر خودروهای شاسی بلند در این نمایشگاه نشان داد.
غرفه ایران تایر با مرکزیت در این نمایشگاه نیز با حضور مدیران و متخصصان این شرکت پذیرای میهمانان و شرکت کنندگان پنجمین نمایشگاه بین المللی زنجیره ی ارزش صنایع لاستیک ایران بود.
شرکت تولیدی ایران یاسا تایر و رابر نیز که از تولیدکنندگان انواع تایر و تیوپ موتور سیکلت، دوچرخه، ماشین آلات و ادوات کشاورزی است، با حضوری متفاوت و پررنگ در این نمایشگاه به معرفی محصولات و ارائه دست آوردها و تجارب خود طی این سالها پرداخت.
مجموعه هایپرتایر به عنوان نماینده فروش شرکت های بزرگ تولیدکننده و واردکننده لاستیک در راستای دستیابی به رضایت مشتری و افزایش سطح وفاداری تولیدکنندگان و مصرف کنندگان همواره می کوشد تا در مسیر رشد و ترقی این عرصه گام های بلند و مستحکم بردارد.

در هنگام ثبت نظر به موارد ذیل دقت فرمایید

از زبان فارسی برای کامنت گذاری استفاده نمایید.

استفاده از کاراکتر های خاص و اموجی در ثبت نظر قابل قبول نمی باشد.

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.

مقایسه 0