آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


بارز از فروش مستقیم تایرهای سنگین به خودروسازان منع شد
 

دکتر پرویز اخوان، مدیرعامل گروه صنعتی بارز گفت: براساس اعلام این کارگروه، گروه صنعتی بارز به‌عنوان تنها تولیدکننده تایرهای رادیال باری-اتوبوسی در کشور مجاز به فروش مستقیم این گروه محصول به خودروسازان نیست و باید تمام تولیدات خود در این بخش را در اختیار وزارت صنعت،معدن و تجارت قرار دهد تا در صورت تایید این وزارتخانه، تایر موردنیاز خودروسازان داخلی تامین شود.

وی میزان تولید سالانه گروه صنعتی بارز در گروه محصول رادیال باری-اتوبوسی را 370هزارحلقه اعلام کرد و گفت: از این تعداد تایر، تنها 25درصد به تولیدکنندگان خودروهای سنگین فروخته می‌شود.

اخوان،‌ شش تولیدکننده خودروهای سنگین را که تایر موردنیاز خود را از این تایرساز تامین می‌کنند را نام برد و گفت: شرکت‌های سایپادیزل، ماموت‌دیزل، ماموت‌تریلر، مارال‌صنعت، اروم‌صنعت و سیباموتور براساس قرارداد مشترک خود با گروه صنعتی بارز، تایرهای موردنیاز خود را از بارز تهیه می‌کنند که ازاین‌پس باید درخواست خرید خود را به وزارت صنعت‌،معدن‌وتجارت ارائه دهند.

مدیرعامل گروه صنعتی بارز همچنین از همکاری مشترک متخصصان این شرکت با تیمی از متخصصان آلمانی خبر داد و افزود: این تیم برای بررسی کیفیت تایرهای سنگین تولیدشده در بارز به ایران آمدند و پس از بررسی‌های لازم، اقداماتی را برای رفع برخی ایرادات انجام دادند. بر همین اساس تمام تایرهای تی‌بی‌آر تولیدشده در این شرکت از کیفیت لازم وبالایی برخوردار است و قابلیت رقابت با محصولات تولیدشده دربرترین کارخانه‌های تایرسازی دنیا را دارد.

اخوان از نظارت گروه صنعتی بارز بر شبکه فروش خود در سراسر خبر داد و تاکید کرد: هرگونه گران‌فروشی تایر توسط نماینده‌های بارز در کشور ممنوع است و با متخلفان به‌شدت برخورد خواهد شد. مجوز فعالیت این افراد در صورت فروش تایر بیشتر از نرخ مصوب سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان باطل خواهد شد.

منبع: اخبار خودروثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

چرا قیمت تایر در بازار ۲ برابر کارخانه است!؟


این روزها شاهد اختلاف قیمتی تقریباً دو برابری تایر از کارخانه تا بازار آزاد هستیم. در حال حاضر قیمت تایر پراید در کارخانه ۲۸۴ هزار تومان است اما در بازار با قیمت ۵۳۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. قیمت تایر سمند نیز در کارخانه ۳۷۵ هزار تومان است در حالی که در

چرا لاستیک خودرو گران شد؟ اختلاف ۲ برابری قیمت تایر از کارخانه تا بازار


با اشاره به اینکه در طول یک ماه اخیر عرضه لاستیک از سوی کارخانجات به بازار کاهش پیدا کرده است، اظهار داشت: همین توزیع نامناسب کالا عاملی شده تا ما شاهد افزایش قیمت انواع تایرهای سواری در سطح بازار باشیم.

واردات لاستیک به صفر رسید


دبیر انجمن وارد کنندگان لاستیک گفت: تعرفه ۴۰درصدی و اختصاص ارز نیمایی که به سختی می‌توان آن را تهیه کرد، باعث شده که واردات هیچ گونه توجیه اقتصادی نداشته باشد.

واردات تایر از چین فعلا متوقف شد


به گزارش فصل اقتصاد،با بسته شدن تمام کانال‌های انتقال ارز به چین،‌ واردات انواع تایر از این کشور متوقف شده است .به گزارش روزنامه «دنیای‌خودرو» پس از اعلام عدم همکاری بانک‌های چینی با تجار ایرانی به‌ویژه کونلون‌بانک چین،‌ بسیاری از تجار با هماهنگی بانک‌مرک

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.