تمدید جشنواره زمستانه هایپرتایر


تمدید جشنواره زمستانه هایپرتایربه دلیل استقبال بی نظیر و درخواست مشتریان عزیز و همچنین به مناسبت دهه فجر، جشنواره زمستانه هایپرتایر جهت خدمات نصب و ارسال رایگان لاستیک تراینگل از 1 تا 22 بهمن ماه تمدید گردید.

در جشنواره زمستانه هایپرتایر، خریداران ساکن شهر تهران و کرج می توانند با ثبت سفارش و خرید تایر تراینگل خدمات نصب و بالانس را درب منزل خود یا در مرکز خدمات هایپرتایر در غرب تهران به صورت رایگان دریافت نمایند. همچنین خریدارانی که از شهرهای دیگر ایران اقدام می نمایند نیز می توانند با ثبت سفارش و خرید تایرهای تراینگل، لاستیک های خود را از طریق باربری به صورت رایگان دریافت نمایند.

تمدید این جشنواره از روز 1 بهمن ماه آغاز و در روز 22 بهمن ماه به پایان می رسد. شما می توانید با مراجعه به وب سایت هایپرتایر و ثبت سفارش تایر تراینگل پیش از تایید جهت پرداخت، کد تخفیف TH100 را وارد کنید تا از تخفیف صد درصدی خدمات نصب و ارسال تایرهای تراینگل که کاملاً رایگان می باشد، بهره مند شوید.

جهت راهنمایی بیشتر برای ثبت سفارش به راهنمای خرید در وب سایت هایپرتایر مراجعه فرمایید.


در هنگام ثبت نظر به موارد ذیل دقت فرمایید

از زبان فارسی برای کامنت گذاری استفاده نمایید.

استفاده از کاراکتر های خاص و اموجی در ثبت نظر قابل قبول نمی باشد.

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.

مقایسه 0