آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


طراحی و ساخت تایر 235/55R19 توسط گروه صنعتی بارز
برای نخستین بار در کشور صورت گرفت
 
طراحی و ساخت تایر 235/55R19  توسط گروه صنعتی بارز
 
برای اولین بار در کشور، گروه صنعتی بارز موفق گردید تا با ارتقای تکنولوژی خود موفق به طراحی و ساخت تایرهای نسل جدید خودروهای دو دیفرانسیل گردد. کار طراحی تایر 235/55R19 از سال قبل آغاز و از شهریور ماه ۹۹ این تایر که مخصوص خودروی سانتافه جدید میباشد تولید و مراحل آزمون خود را مطابق با آخرین استاندارد های روز دنیا با موفقیت به پایان رساند .
 
به گزارش روابط عمومی و ارتباطات گروه صنعتی بارز این گروه پس از حضور موفق در سری تایرهای  رادیال سواری رینگ ۱۶ تا ۱۸ اینچ در بازار، با توجه به نیاز بازارهای داخلی و صادراتی کار بر روی این تایر را آغاز نمود .
سرپرست گروه صنعتی بارز در این مورد گفت: به دنبال ساخت تایرهای رینگ 16 تا  18 اینچ خودروهای SUV و  CUV  این بار تایر 235/55R19  برای خوروهای سنگین تر و در عین حال سرعتی توسط گروه صنعتی بارز  طراحی و تولید شده است.
علی اکبر مشرفی بیان کرد: طراحی این تایر از آبانماه سال 1398 آغاز و در اول شهریور امسال تمام مراحل تست آن با موفقیت به پایان رسید و امیدواریم در بهمن ماه به تولید انبوه برسد.
 
وی با بیان اینکه تایر 235/55R19  نیازمندیهای کیفی و ایمنی استاندارد ملی کشور و استاندارد Emark 2020 را تامین می کند، افزود:  
این تایر تست های تحمل بار،سرعت ، بررسی مقاومت غلطشی، مقاومت طوقه،ضریب فنریت و ... را پشت سر گذاشته و در شرایط عملی در میدان ازمون تایر بارز از نظر ترمز گیری،ایمنی،نرمی و تحمل تنش ها در شرایط واقعی رانندگی با سرعت بالا مورد آزمایش قرار گرفته است.
در طراحی این تایر با توجه به توان بالای موتور این خودروها ، وزن بالا و سرعت زیاد به صورت ویژه ای به شاخص تحمل سرعت، شاخص تحمل بار، قابلیت چنگ زنی ، ترمزگیری و نرمی توجه شده است است .
 
مشرفی طراحی و تولید تایر 235/55R19  را برگ زرین دیگری در کارنامه درخشان گروه صنعتی بارز عنوان و تاکید کرد: با توجه به تجربه موفق صادراتی در تایرهای رینگ ۱۶ الی ۱۸ در سالهای اخیر ، محققان بارز در طراحی این تایر علاوه بر نیازمندی های داخلی به نیازمندهای بین المللی نیز توجه ویژه ای داشته اند تا این محصول بتواند با شرکت های بزرگ دنیا رقابت نمایدثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

وابستگی ۳۰ تا ۴۰ درصدی صنعت تایر به واردات مواد اولیه


عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس می‌گوید وابستگی ۳۰ تا ۴۰ درصدی صنعت تایر به واردات مواد اولیه و وجود مشکلات متعدد مانند انتقال پول به خارج از کشور، نوسانات ارزی و کمبود نقدینگی موجب شده تولیدکنندگان داخلی نتوانند نیاز بازار را تامین کنند.

قیمت انواع تایرهای ایرانی به ‌طور متوسط 25 درصد افزایش یافت


سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان گام دوم را به‌منظور جلوگیری از زیان‌ ده شدن صنعت تایر با تصویب افزایش 25 درصدی قیمت‌ها برداشت.

بقا یا تعطیلی کارخانه‌های تایرسازی در گرو تصمیم سرپرست وزارت صمت


این روزها درخواست سه‌شرکت واردکننده ‌برای نپرداختن مابه‌التفاوت ارزی به منظور ترخیص و عرضه تایرهای باری- اتوبوسی در بازار به چالشی بزرگ برای هزاران کارگر فعال در صنعت تایر ایران تبدیل شده است.

«یزد ‌تایر» با نیمی ازحجم تولیدات «بارز» یک و ‌نیم برابر بیشتر سود کرد


فصل اقتصاد - گروه صنعتی بارز به عنوان رهبر بازار تایر ایران با در اختیار داشتن 45درصد از سهم بازار تایر در کشور،‌سال 98 را با تنها با 10.1درصد سود خالص به پایان رساند.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.