آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


۸ هزار حلقه لاستیک خودروی سنگین وارد لرستان شد
 

سین دالوند عصر دوشنبه در نشست با خبرنگاران در سخنانی با اشاره به موضوع تامین لاستیک مورد نیاز در استان، اظهار داشت: لاستیک تا پیش از این جزء کالاهای اساسی ما نبود اما با تحریم های پیش آمده به کالای اساسی تبدیل شد.

وی با بیان اینکه سهمیه ۲.۶ برای لرستان در این زمینه لحاظ شده بود که ما توانستیم بیشتر از این سهمیه را جذب کردیم، گفت: حدود هشت هزار حلقه لاستیک خودرو سنگین وارد استان کردیم.

معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان با بیان اینکه برخی شهرستان های استان نمایندگی لاستیک ندارند، گفت: در این راستا با هماهنگی فرمانداران توانستیم لاستیک مورد نیاز شهرستان هایی که نمایندگی ندارند را از سایر شهرستان ها دیگر تامین کنیم.

دالوند در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به صادرات کالا از استان لرستان، گفت: در این زمینه ۳۱ مورد صدور کارت بازرگانی را در استان داشته ایم و ۳۱ مورد تمدید کارت بازرگانی داشته ایم.

وی با بیان اینکه ارزش ریالی صادرات غیر نفتی لرستان طی شش ماه نخست امسال حدود ۱۵۹ میلیون دلار بوده است، افزود: سهم گمرک استان ۱۴۹ میلیون دلار بوده است.

معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان، بیان داشت: در سال گذشته ۲۳ محصول لرستان به ۲۷ کشور جهان صادر شده و در نیمه نخست امسال ۳۱ محصول لرستان به ۳۵ کشور جهان صادر شده است.

منبع: خبرگزاری مهرثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

چرا قیمت تایر در بازار ۲ برابر کارخانه است!؟


این روزها شاهد اختلاف قیمتی تقریباً دو برابری تایر از کارخانه تا بازار آزاد هستیم. در حال حاضر قیمت تایر پراید در کارخانه ۲۸۴ هزار تومان است اما در بازار با قیمت ۵۳۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. قیمت تایر سمند نیز در کارخانه ۳۷۵ هزار تومان است در حالی که در

چرا لاستیک خودرو گران شد؟ اختلاف ۲ برابری قیمت تایر از کارخانه تا بازار


با اشاره به اینکه در طول یک ماه اخیر عرضه لاستیک از سوی کارخانجات به بازار کاهش پیدا کرده است، اظهار داشت: همین توزیع نامناسب کالا عاملی شده تا ما شاهد افزایش قیمت انواع تایرهای سواری در سطح بازار باشیم.

واردات لاستیک به صفر رسید


دبیر انجمن وارد کنندگان لاستیک گفت: تعرفه ۴۰درصدی و اختصاص ارز نیمایی که به سختی می‌توان آن را تهیه کرد، باعث شده که واردات هیچ گونه توجیه اقتصادی نداشته باشد.

واردات تایر از چین فعلا متوقف شد


به گزارش فصل اقتصاد،با بسته شدن تمام کانال‌های انتقال ارز به چین،‌ واردات انواع تایر از این کشور متوقف شده است .به گزارش روزنامه «دنیای‌خودرو» پس از اعلام عدم همکاری بانک‌های چینی با تجار ایرانی به‌ویژه کونلون‌بانک چین،‌ بسیاری از تجار با هماهنگی بانک‌مرک

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.