آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


توزیع بیش از 3000 لاستیک با قیمت مصوب بین‌ تاکسی داران
 

مرتضی عزتی با بیان اینکه با توجه به افزایش شدید قیمت‌ها، سازمان تاکسیرانی اقدام به توزیع حواله فروش لاستیک با قیمت مصوب بین تاکسی‌داران کرده است، اظهار کرد: در همین راستا تاکسی‌داران با مراجعه به سازمان تاکسیرانی و ارائه مدارک لازم حواله دریافت لاستیک دریافت می‌کنند.

وی با بیان اینکه در این طرح توزیع لاستیک برای تمام خودروها پیش‌بینی شده است، افزود: تاکنون بیش از 3 هزار حلقه لاستیک با قیمت مصوب بین تاکسی‌داران توزیع شده است.

مدیرعامل سازمان نظارت و مدیریت تاکسیرانی شهرداری قم بیان کرد: تمام تاکسی‌های پراید، پژو و سمند از این خدمات استفاده کرده‌اند و امکان عرضه لاستیک برای تاکسی‌های ون نیز ایجاد شده و حواله لاستیک به این تاکسی‌ها نیز ارائه می‌شود.

وی با بیان اینکه بیش از 5 هزار و 700 دستگاه تاکسی در شهر قم فعال است، گفت: 760 دستگاه تاکسی در بخش بی‌سیم، بیش از 2 هزار دستگاه تاکسی در بخش خطی و مابقی تاکسی‌ها به صورت گردشی در شهر قم فعالیت می‌کنند و 223 دستگاه تاکسی ون‌ نیز در خط‌های مختلف شهر فعال هستند.

منبع: برناثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

چرا قیمت تایر در بازار ۲ برابر کارخانه است!؟


این روزها شاهد اختلاف قیمتی تقریباً دو برابری تایر از کارخانه تا بازار آزاد هستیم. در حال حاضر قیمت تایر پراید در کارخانه ۲۸۴ هزار تومان است اما در بازار با قیمت ۵۳۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. قیمت تایر سمند نیز در کارخانه ۳۷۵ هزار تومان است در حالی که در

چرا لاستیک خودرو گران شد؟ اختلاف ۲ برابری قیمت تایر از کارخانه تا بازار


با اشاره به اینکه در طول یک ماه اخیر عرضه لاستیک از سوی کارخانجات به بازار کاهش پیدا کرده است، اظهار داشت: همین توزیع نامناسب کالا عاملی شده تا ما شاهد افزایش قیمت انواع تایرهای سواری در سطح بازار باشیم.

واردات لاستیک به صفر رسید


دبیر انجمن وارد کنندگان لاستیک گفت: تعرفه ۴۰درصدی و اختصاص ارز نیمایی که به سختی می‌توان آن را تهیه کرد، باعث شده که واردات هیچ گونه توجیه اقتصادی نداشته باشد.

واردات تایر از چین فعلا متوقف شد


به گزارش فصل اقتصاد،با بسته شدن تمام کانال‌های انتقال ارز به چین،‌ واردات انواع تایر از این کشور متوقف شده است .به گزارش روزنامه «دنیای‌خودرو» پس از اعلام عدم همکاری بانک‌های چینی با تجار ایرانی به‌ویژه کونلون‌بانک چین،‌ بسیاری از تجار با هماهنگی بانک‌مرک

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.